Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is csöpög a Mam-os...

Másnak is csöpög a Mam-os cumisüvege?

Figyelt kérdés
2 hete vettem, tökéletesen rácsavartom és mégis folyik, van amikor alul, van a mikor felül.
2009. jún. 4. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3 Mam-os cumisüvegünk van,de egyik sem folyik...
2009. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont tegnap vettem a kislányomnak,mert nagyon dicsérték.

Először kicsit mellé csavartam a tetejét és én is szentségeltem,hogy nem is olyan jó!!! :(

De aztán megnéztem és újra rácsavartam és tökéletesen zár nem csöpög sehol.(A fogantyúja kicsit elmozdult és attól csavartam mellé kicsit.)

Próbáld meg te is,hátha neked is ennyi lesz a baj.

11,5 hónapos kislány anyukája

2009. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ja én csőrőrs poharat vettem.

2009. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem olyan van aminek alul is van csavarója.

És ott is szokott folyni, hiába passzítom bele a betétet.

2009. jún. 4. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:

7 hónapja csak ilyet használunk, több is van belőle, de csak akkor szokott csöpögni, ha rosszul illesztem össze.

Biztos nem gyűrődött be a gumi sehol?

Ha nem, akkor kifogtad az egyetlen rosszat a sok közül.

Ja, meg akkor szokott csöpögni, ha az alsó műanyagban (talp) elmosás után víz marad. Az kicsöpög a lyukakon.

Mennyire csöpög?

2009. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekúnk csak az van,5vagy6,de sose csöpögött egyik sem.Nézd meg,rendben van-e a csavarmenete. Szerintem remek üveg,ráadásul még most 8 hónap után is olyan,mintha új lenne . A cumi részét csak azért cserélem,mert azt írták,cserélni kell,de azok sem szineződtek el.Én nagyon szeretem.
2009. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindekinek, akkor megvizsgálom mégegyszer. :)
2009. jún. 4. 15:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is csöpög. Alul is, felül is. RÁadásul ha beletöltöm a tejcit, és belerakom forró vízbe az üveget, (mikróban nem szeretem melegíteni), akkor jön föl a cucc a tejbe az alsó nyílásokon. Pedig én is megpróbáltam már mindenhogy csavarni, de mindhiába. Így félreraktam, nem használom többet, majd jó lesz a kicsilány bogárgyűjteményének....

2009. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!