Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan alakult a...

Anyukák! Hogyan alakult a menstruációtok? Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

áprilisban szültem. 3 hónapra rá (szoptatás alatt) megjött a vézésem. tartott egy hétig. normális mennyiségű volt.

azóta eltelt másfél hónap és semmi.

másnak is össze-vissza volt/van meg? mennyi a normális, ha késik?

lehet, hogy vennem kéne még egy tesztet? amikor 1 napja késett, csináltam egyet, az negatív lett.


2010. aug. 20. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hat hét után szinte rögtön megjött, azóta is mindig megjön, de időben, pedig még mindig szoptatok! Szerintem vegyél tesztet, mert állítólag könnyen teherbe lehet esni szülést követően, szoptatás alatt!
2010. aug. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak szoptatás vége felé jött meg,addig semmi. Ez az elsőnél 8 hónap után,a másodiknál 10 hónap lett volna,de terhes lettem. A harmadiknál 14 hónap után.

Csinálj egy tesztet,az a biztos!

2010. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyermekágyi vérzés kb. 4 hétig tartott, utána pedig rá egy hétre megjött és azóta is rendszeresen megvan, pedig szoptattam közben. Lehet, h még a hormoningadozástól késik neked, de a biztonság kedvéért én is csinálnék tesztet e helyedben.
2010. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma reggel megjött a vérzésem. gondoltam, hogy nem vagyok terhes, mert védekezünk gumival, de azért izgultam kicsit.
2010. aug. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!