Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terjed most a babák között...

Terjed most a babák között valamilyen vírus?

Figyelt kérdés

11 hónapos fiam ma már másodszor hányt, mindkétszer rögtön kaja után. Először tejpépet kapott, később gyümölcsöt. Szoptatás után nem hányt.

Látszólag nincs baja, nevetgél, játszik. Láza, hasmenése nincs.

Volt már ilyen valakinél? Meddig tartott? Ma csak szoptassam, hogy pihenjen a gyomra?


2010. aug. 20. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak a babák között, felnáőtteknél is van most ez a hányós nyavalya. Én is elkaptam, és több ismerősöm is. Nagyon félek, nehogy átadjam a babámnak, mert nekem nagyon görcsölt a gyomrom az elején, utána jött a hányás, nem akarom, h. neki is ilyen fájdalmai legyenek. Az jó, h a Te babódnak nem görcsöl ennyire, remélem nem is fog. Szerintem ma csak szopizzon, h. minél előbb kiürüljön belőle a vírus és kapja a sok antitestet a tejből. Jobbulást!
2010. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Neked is jobbulást kívánok!
2010. aug. 20. 11:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a hármonapos lázvírust kaptuk el, hétfőn jött ki a kislányomon. Most már jól van, csak tiszta pöttyöske.
2010. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mielőtt án beteg lettem, kisfiamnak is a 3napos láz vírusa volt...na, az sem volt semmi...de végre túl van rajta!
2010. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 3 napos lázon már túl van 2 hónapja. Elég jól átvészelte azt is. 39fölötti lázzal nevetgélt egész nap. Remélem, hogy nincs nagy baj, az előbb mértem a lázát, 36.6-ot mértem. A fogínye is fáj neki, bekentem dentinoxal, azóta alszik.
2010. aug. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!