Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell e aggódnom, hogy a 13...

Eperlekvár8 kérdése:

Kell e aggódnom, hogy a 13 hónapos fiam nem mutogat, nem probál jelezni se nekem mit szeretne. ? Lehet e ok a mozgásfejlődése miatt? Lehet összefüggés a kettő között? Baj ha kimarad?

Figyelt kérdés
Kicsit hipotom, járunk fejlesztésre. Tapsol,mosolyog, ül mászik. Térdre húzza magát.🤗

2021. ápr. 2. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező azóta kiderült valami? :)
2023. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok a kèrdező vagyok 3 èves lett a fiam márciusban autizmus diagnòzist kaptunk.Azóta se mutogat sőt repked jobban.Nincs beszéd értés egèsz nap csak számok,betük,szinek már össze ad de nem eszik egyedül sok önállóságban el van maradva.Gondoltam ajtualizálom ha más nak is segithetek evvel remélem.Ha még kérdezne valaki myugodtan tegye.Szép napot
nov. 13. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!