Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot kérnétek 1...

Milyen ajándékot kérnétek 1 év körüli babátoknak a keresztszüleitől ( kb.10 ezer ft értékben) keresztelőre?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

amire szükség van a baba körül


nagyon megszabja hogy hány hónaposan keresztelik meg mert van akit egész kicsi korában de van akit másfél évesen.


vallásos emlékszerü ajándékot is lehet kérni vagy pénzt esetleg etetőszéket vagy ruhát.

2010. aug. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol függ nektek a családban mit jelent a keresztelö.


Nálunk mindig is egy életre szoló dolog volt, úgy mint a konfirmáció is, így nálunk erre ékszert, vagy vallásos ajándékot szoktak.


èn vagy egy nagyon jó gyermek bibliát kérnék, amiböl pár éven belül már tudsz neki felolvasni és gyereknyelven írodott. egy jobb tuti van 10 ezer.

vagy pl egy ezüst karláncot vagy egy olyan medált amire a gyerek 30 évesen is emlékszik kitöl kapta.

2010. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi keresztelőre ékszert kaptunk:)
2010. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kislány, akkor lehet ékszer, mert az valószínű, hogy később is tudja és fogja is majd viselni.

Viszont fiúnak én nem vennék ékszert. Ha tényleg nem az a fontos, hogy valami vallásos dolog legyen, akkor kérhettek valami nagyobb játékot (pl. kerti csúszda), vagy egyszerűen az ajándékra szánt összeget tegyék a babakötvényhez hozzá.

Mi 6 hónaposan kereszteltük meg a kisfiamat, nekem nem fontosak a vallásos "emlékek". Ajándékba hoztak egy csomó ruhát, játékot, mesekönyvet, a keresztszülőktől összecsukhatós babakocsit és egy utazóágyat kaptunk, mivel ezek még nem voltak.

2010. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi semmit nem kaptunk, most volt két hete szintén egyéves fiamnak.Én ha kaptam volna pénzt, betettem volna neki a nevére egy számlára.
2010. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!