Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát megetetni?

Babát megetetni?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kisfiam. Tegnapi napon az anyósomèknál voltunk ebéden. Nagyon jó a kapcsolatunk,szeretjük egymást. Haza kellett szaladnom addig vigyázott a babára, nem akartam annyit öltöztetni. Közel lakunk egymáshoz. Mire visszatértem kb 15perc megetette sonkával és főtt tojással. De nem ám csak úgy....összeragta előtte neki. Rosszul vagyok még mindig. Nem érti hogy mi a bajom mert az O gyerekei már ettek mindent ilyen idős korban. Jól össze is vesztünk. A férjem sem érti a problémát. Ugye nem én reagálom túl?
2021. ápr. 6. 05:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Pfuj. Soha többé nem hagynám vele kettesben a gyereket, és egy ideig biztos nem is vinném oda. A férjemmel meg otthon leülnék beszélgetni a gyereknevelési kérdésekről.
2021. ápr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Sonkát alapból nagyon sokáig nem lehet adni... Mármint ha füstölt sonkáról van szó.

Én a helyedben addig biztos nem hagynám SENKIVEL a gyereket, amíg mindent nem eszik... Még a saját apjával sem lehet?? Hát ez nagyon gáz... Sajnálom, az én anyósom is csinált hülyeségeket, de azért nem ekkorát 🙄

2021. ápr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Joisten gyere le... De gusztustalan a mama. Kozelebe nem vinnem max ha ott vagyok. Ferjemmel is elbeszelgetnek, ha tenyleg nem erti mi a gond ezzel. Azt hittem uveges bebietelt kapott ugy, hogy meg nincs ht elkezdve. Meg azert is huznam az orrom,hisz ha megmondom, h meg ne, akk ne. De ez kicsapta a biztositekot. Sonka es tojas. Uff.
2021. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Füstölt paraszt sonka ráadásul nem sima sonka.
2021. ápr. 6. 06:51
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát nem én látom rosszul.
2021. ápr. 6. 06:51
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Jessszusom


Teljesen igazad van..


Nem hiszem el, hogy a csapból is az folyik mennyi konfliktust okoz egy baba etetése a családban, mégis belemennek ilyenbe😒



Férjed mit mond?


/a ténybe, hogy mennyire veszélyes ilyen dolgokat adni egy 5 hónapos babának adnj nem mennék bele/

2021. ápr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Ez nagyon gusztustalan. Meg felháborító hogy engedély nélkül eget,járvány idején még összeragva. Nem normális 🤦


Nekem az első szülinapjan csinálta anyós,hogy a gyerek belenyúlt a tortába, és habos krémes lett az ujja,és anyós odahajolt és lenyalta,szopta az ujjarol a krémet. Hát ne tudd meg ,rauvoltottem. Normális? Vittem ki kezet mosni, állandóan a szájában van egy ekkora gyereknek a keze.

2021. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
2%

Azert van bor a kepeden utolso rauvolteni ezert anyosodra😀 az en anyamra uvoltottel volna olyat kapsz hogy a fal adja a masikat

Semmi baja nem lesz a gyereknek attol h megnyaljak a kezet (valoban eleg bizarr nem mondom) de minek igy tulreagalni??

2021. ápr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, azert ez tényleg sok. Nalunk megkerdezik h ezt vagy azt adok e már neki, aztán max csak megjegyzik hogy ők annak idején... de ez? És nem ertik mi a gond? Furcsa felfogás. Sajnálom.
2021. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve az, hogy tojás meg sonka, de hogy még meg is rágta neki, normális az az asszony?
2021. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!