Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a front miatt...

Lehet hogy a front miatt hányt a babám?

Figyelt kérdés
8 hós babám ma csak tejet hajlandó enni. Aluszékony, sápadt. Nincs láza, se hasmenése. Délben hányt. Kb két hónapja volt már egy ilyen napunk. Akkor a háziorvos sürgősségire küldött. Hat órát voltunk bent, vettek tőle vért, de semmit nem találtak. Közben kialudta magát, már a kórházban visszatért a jó kedve. Most láz ambulanciára, COVID tesztre küld az orvos mivel van egy kontaktunk. A kérdésem az lenne hogy más nem tapasztalt ilyen tüneteket a babáján? Nem lehet h “csak” front érzékeny és fejfájós ( van ilyen a családban) illetve jön a foga is.

2021. ápr. 6. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném
2021. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy a front okoz ilyeneket a kicsiknél. Valami más baj lehet.
2021. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ilyet front nem okoz.
2021. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Baba nem hány a fronttól. Bár egy hányással és sehova nem mennék.
2021. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Őszintén félek bevinni öt, nehogy ott kapja el a covidot. Azért gondoltam rá mert az apja is migrénes és ő is szokott hányni. Azért köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 6. 14:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy hányás volt igen, de sajnos látom rajta h nincs jól. Eddig végig aludt, csak inni kel fel. Lehet h várnom kéne h jobban legyen. Lehet túl izgulom. Háziorvoshoz akartam vinni, de ő meg Lázambulanciára küld.
2021. ápr. 6. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező egy covid teszt (fizetősen kihívni is lehet őket, én se vinném be) nem ártana de migrén is lehet talán.
2021. ápr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat. Azóta felébredt, van színe, és élénk. Mászik meg játszik. Azért majd rákérdezek a daganatra is, de azért nagyon remélem h nincs neki....
2021. ápr. 6. 15:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Daganatra???? Valóban túlreagálod !
2021. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam mert egyéb javaslat nem jött. Szóval fogalmam sincs h mi okozza a rosszulléteit, és az orvos se tud mit mondani. Persze én leginkább akkor is a fejfájásra gyanakszom. Baromira kikészülnék ha tényleg a legrosszabb eshetőség lenne, elolvastam a tüneteit és én se tárom valószínűnek. Azért rá lehet kérdezni. Nagyon rossz érzés ez h nem tudom mi van... egyik nap nem úgy viselkedik mint szokott csak alszik tejet iszik alszik aztán felébred és öklendezni kezd és hány megint alszik. Kb kettőkor meg felkel és mintha mi sem történt volna. Még főzeléket is evett.
2021. ápr. 6. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!