Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós mellett napi 4 óra...

6 hós mellett napi 4 óra szabadot meg lehet oldani?

Figyelt kérdés

Feleségem kibukott, hogy nem tudja csinálni a régi dolgait. Sokat foglalkozom a gyerekkel, napi 3-4 órát legalább, de a feleségem baja, hogy egyhuzamban nem tud elmenni itthonról meg ha én is vagyok a gyerekkel egyhuzamban 2-3 órákat, akkor is itt van a házban, hallja ahogy sír, oda megy hozzá, meg mondjuk átadom amikor mosdóba kell mennem.

Neki az lenne az ideális, hogy hetente 2-3x kijelölnénk 4 órát, egy délelött vagy délután felváltva, amikor ö elmegy itthonról edzeni, kozmetikushoz, körmöshöz, meginni egy kávét a barátnökkel. Nem tudom hogyan lehetne megoldani ezt a 4 órát egyedül munka mellett? Valami tipp esetleg?


2021. ápr. 7. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Mamák vagy valaki aki vigyázrá?
2021. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg nagyszülői segítség vagy bébiszitter?
2021. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
30%
Kávézni lehet babával is, a többi meg nincs 4 óra. Ez hiszti.
2021. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nincsen sajnos nagymama egyik oldalon se, az egyetlen nagypapa iszákos, így nem engedjük a közelébe. Sajnos nincs megbízható rokon, barát aki ráér, így max valami idegent tudnánk felbérelni.

Max azt tudom elképzelni, hogy felbérelünk valakit aki velem együtt itthon van amíg dolgozok de nagyon félnék hogy baja esne amíg mondjuk mosdóban vagyok. Nem tudom, nem ismerek senkit aki így csinálna.

2021. ápr. 7. 10:48
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Akarta egyáltalán a gyereket?
2021. ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Öt a baba egész napos jelenléte zavarja. Nem akar vele kávézni. A gyerektelen barátnökkel csinálna ezt-azt. Én ajánlottam neki, hogy az utcabeli azonos korú kisbaba anyjával barátkozzon össze és mehetnének kávézni, játszózni, kirándulni, de nem akar egész nap babázni, babás környezetben lenni.
2021. ápr. 7. 10:50
 7/22 A kérdező kommentje:
Ö akarta a legjobban a gyereket. Én 3x vetélés után szünetet akartam tartani, de azt mondta vagy próbálkozunk vagy elválik.
2021. ápr. 7. 10:51
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

6 hós baba még nagyon pici, neki is szüksége van az anyukájára. És igen, 0-24-ben. Mit eszik a baba? Csak mert emiatt sem biztos, hogy anyuka le tudja passzoni.

Nekem is jó lenne néha egy kis szünet, de engem maximálisan kielégít, ha babával csinálunk programot. Ez az életünk része és egy darabig nem lesz olyan, mint előtte :)


Én 6 hóst nem hagynék idegenre. Max 1-1,5 éves kortól gondolkodnék el, bár nálunk erre szerencsére nem lesz szükség.

2021. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Az egész napos jelenléte ZAVARJA?? Mivan? Azt nem tudta, hogy ha gyereket szül, akkor annak az a következménye, hogy... hát, hogy lesz ott egy gyerek?? 🤣
2021. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is 6 hónapos a babám, de eszembe sem jutna itthon hagyni őt ilyen programok miatt.
2021. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!