Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem egyforma az érdeklődési...

Ha nem egyforma az érdeklődési körötök, akkor mennyire "engeded szabadon" vagy korlátozod be feleséged/férjed szabadidejét család, gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Amennyire csak lehet.

Az közös feladat...közös gyerek.

2012. febr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyett az elsővel. Mindenkinek kell, hogy legyen szabadideje, hobbija. És ha ez nem egyezik a partnerével, akkor nem korlátozni kell, hanem segíteni.


Értem ezalatt, hogy mindketten dolgozunk, kislányunk ovis. Férjem szeret netezni, én inkább eljárok futni, barátnőzni, és akkor másik foglalkozik a gyerkőccel.


Ha nem lenne egy perc szabadidőm sem, akkor beleőrülnék.

2012. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi elég nagy szabadságot adunk egymásnak.

A férjem szerepjátékozik, havonta 1-2 alkalommal jönnek össze. Amikor a kicsik születtek, egy ideig nem ment, de láttam, hogy hiányzik neki, így én kértem, hogy járjon el. Én motorozok, imádom a motorostalálkozókat. Ezek meg Őt nem érdeklik. Ad időt arra, hogy motorra szálljak, a találkozókra meg időnként elkísér, és olvasgat az autóban, meg vigyáz a gyerekekre.

Értem én, hogy a gyerek a közös feladat, de teljesen nem szabad feladnunk önmagunkat.

2012. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Igen, pontosan így gondoltam én is.


Nem is szabad feladni, meg szerintem bele is lehet őrülni, ha valaki kényszerít valamire. Hogy igenis, most te is meg én csak és kizárólag dolgozunk, meg gyereket nevelünk.

2012. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A férjem horgászik meg lovagol, meg autót szerel, én totálisan szabadon engedem, sőt örülök, hogy minél több időt szentel a hobbyainak, és én is az enyémnek! Mivel azt csinálunk amit akarunk egész nap, már alig várjuk hogy este együtt legyünk, és sokat játszunk mindketten a babánkkal is. Azt hiszem, ha engedem és nem tiltom, jobban esik hazajönni neki. Nem tom, érthető-e?
2012. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Férjem eljár Jégkorongozni, Pókerezni. Nem zavar, de ha én megyek el este, vagy hétvégén barátnőzni őt sem zavarja. Nyáron 3 napra elmentem barátnőmmel Siófokra, szó nélkül vigyázott, ellátta a gyereket!
2012. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Párom szeret koncertekre járni,egész más zenéket szeret,mint én,úgyhogy oda a haverjaival megy. Öt meg a ruhavasarlas hagyja hidegen,szóval nélküle megyek a heti vasarolgatasomra. Moziba viszont együtt járunk:-) Addig nagyizik a fiunk.
2012. febr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Abszolút "engedem" mindenhova. És ezt nem mártírkodással teszem, mert ő is ugyanúgy kiveszi a részét a gyereknevelésből, és nekem is ugyanúgy megvan a szabadságom.


Van egy naptárunk, amibe - ha valami program van kilátásban - beírjuk, mikor nem leszünk itthon, így a másik látja, és arra a napra nem tervez semmit. Általában heti 1 este az övé, 1 az enyém, de ezt nem vesszük szigorúan, ha van hova menni, akkor megyünk, miért is ne?


Pont pénteken indul a párom túrázni a haverjaival 3 napra, nem engedélyt kellett kérnie, csak szólnia, hogy tudjam, jó utat fogok nekik kívánni és nagyon fogjuk hazavárni, de abszolút nem stresszelek ezen.


Én is eljárok, mindkettőnknek vannak hobbijai, sportolunk, stb. Megosztjuk a teendőket, nem kell begubózni gyerekek mellett sem.

2012. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nincs szabadidö egz kevés, akkor egz idö után egymásra ráuntok szerintem.
2012. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!