Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért ébred fel minden...

Vajon miért ébred fel minden hajnalban óránként?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiam egy ideje mindig felébred 1/2 4-kor, és nagyon nehezen alszik vissza. Ki sem nyitja a szemét szinte, kicsit szopik (már csak minimális tejem van), de amikor félálomban visszafektetem, sokáig csak hentereg, forog, majdnem teljesen felébreszti magát. Kb. 1 órát alszik még, akkor megint eljátszuk ugyanezt, és akkor nagy nehezen még egyszer alszik fél-1 órát. Tehát ébred 1/2 4-kor, 1/2 5-kor, és 1/2 6-kor.

Gondoltam, hogy hátha ilyenkor éhezik meg, de tápszer után is ébredt. Vagy megszokás lenne (akkor hogy lehetne leszoktatni?)?

Egyébként az éjszaka folyamán is ébred néha többször is, nagyon ritka, hogy ez a 1/2 4-es az első ébredése.

Szerintetek mit csináljak vele?


2010. aug. 21. 09:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte az elejétől ez van és még egy éjszakát sem aludt át. 6,5 hónapos. Éjjel 3 körül mindig ébred, sokszor reggelig óránként, aztán 6-kor kelés. Cumi, néha víz és alvás. Én sem tudom miért ébred. Sokszor már nem is eszik, de néha még elfogadja a tápszert 3-kor. Éjjel még kb. 4,5 óránként eszik.

Tanácsot sajnos nem tudok adni, de nekünk is jól jönne.

2010. aug. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!