Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos babám már nagyjából...

6hónapos babám már nagyjából átaludta az éjszakát, egyszer kelt hajnalban enni, aztán szundi tovább. Most viszont már két hete szinte óránként felkel szopizni. Kevés lehet már neki a tejci?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a hozzátáplálást, de még inkább a főeledelünk

az anyatej. Esetleg éhes lehet éjjel? Adjak neki este valami laktatóbbat? A foga is jön ezért pár napig nyűgösebbis volt, azt annak tudtam be, de mostanában mikor felkel éjszakánként nem sir csak szopizik vagy cumizik rajta. Nem tudom már mit csináljak teljesen kész vagyok, mert szinte semmit sem alszok éjszaka.


2009. máj. 29. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt csak 5, 5hósan én adtam neki tejpépet vacsira. Jobban aludt utána. Bár nálunk a hízás is leállt, tehát bizti kevés volt már a tejcsim neki.
2009. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, próbáltátok már a tejpépet??

Igaz, nálunk nincs gond az alvással, de a doki mondta, hogy este az legyen a vacsi, mert nagyon laktató, és valószínű, nem kel fel éjszaka enni.

2009. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre sajna nem igazán lesz egyértelmű válasz! Az én kislányom is ezt csinálta (6,5 hónapos). Neki is jön a foga és szerintem éhes is. Szóval mindkettő egyszerre. Meg azt hiszem meg is szokják. 4 napja adok neki 7 körül egy kis tejpépet (sokan ellenzik, de laktató) és 8-9 között még szopcsizik. Hajnalban 4 körül kel még enni, majd 7 körül ébred végleg. (Pár nap kellett mire megszokta, h nem kell kelnie). A tejpépre a mi babynk elég szomjas ezért nem adom estére. (meg ugyebár ő is inkább cicizne) Még napi 4-5x szopik. Lesz aki azt mondja majd, h szoptadsd, mert az ő babája 1 éves és még ő is 6x kel éjszaka. Nos önzőség ide vagy oda én nem akartam 6x kelni, mert akkor másnap egész nap hulla vagyok és nem tudok vele rendesen foglalkozni. Szerintem próbálgasd a hozzátáplálást is (az is biztos megviseli kezdetben a kis gyomrát- azért is megébredhet. Nehezebb megemésztenie)
2009. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!