Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébredhet szinte minden...

Miért ébredhet szinte minden nap hajnalban 3 hós kisfiam 1,5-2 óránként?

Figyelt kérdés

Hason alszik, nyöszörög és forgajta a fejét jobbra-balra, aztán el kezd sírni ha nem veszem ki és nem adok neki enni. De csak alig szív pár kortyot (tápszeres).

8 körül alszik be, aztán 4-5 óra múlva félálomban eszik viszonylag sokat kb. éjfél-1 óra magasságában, aztán amit leírtam, kb. 3-tól megy a műsor. Eléggé kialvatlan vagyok ezáltal. Miért nem tud szerintetek aludni nyugodtan? Nem hasfájós egyébként.


2010. máj. 6. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hány órát alszik nappal? Mintha felcserélte volna az èjszakát s nappallal.
2010. máj. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nappal sem alszik túl sokat. Néhanapján 2 órát alszik "ebéd" előtt.

Általában kajcsi, játék és 1/2-1 óra alvás van, de néha addig nyűglődik, hogy nem tud elaludni a következő evésig.

2010. máj. 8. 10:39
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Lehet a fogcsíra is. Vagy a pocija. Hőemelkedést nem tapasztaltál? Vagy az arcocskája nem piros?
2010. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem piros az arca, azt még nem vettem észre. A hőjét nem szoktam nézni, ahogy puszilgatom, nem vettem észre, hogy melegebb lenne.
2010. máj. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!