Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisfiam mostanában...

5 hetes kisfiam mostanában szinte az egész öklét bekapja, és többször látom hogy kinyissa a száját és kifelé nyomkodja a nyelvék, mintha kiköpne valamit. Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte minden baba csinálja ennyi idősen, az én fiam is, ne aggódj. De kinyitja a száját és nem kinyissa...ne haragudj, muszáj volt leírnom, magyartanár vagyok.
2008. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csinálja, de én kiveszem a kezét a szájából, nem szeretném, ha hozzá szokna. Hallottam már elrettentő példákat (kibügykösödött ujj). Az én lányom akkor csinálja, amikor éhes. Mivel én ezután enni adok neki, nem is okoz problémát.
2008. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felfedezi magát, és még most jön majd csak igazán a mindent a számba teszek korszak...

De hogy nyujtogatja a nyelvét is, ez inkább éhségre utal.

Ha nem éhes, akkor csak játszik:-)

2008. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet éhség vagy szopóreflex. Ha nemrég evett, akkor szopóreflex. Ez nagyon nagy főleg az első hónapokban. Ilyenkore mellre lehet tenni ha szoptatod,vagy cumit lehet adni neki. A cumival lehet egy olyan gond, hogy összezavarodik és kevésbé hatékonyan fog szopizni. Ha a foga jön, később, akkor is állandóan a szájukban van az öklük...
2008. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!