Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam mostanában veri a...

Kisfiam mostanában veri a fejét a falba-tükörbe. Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
lassan 2éves lesz.azzal kezdte,hogy kipróbálta a csukott szemmel járást-de akkor még csak nekiment pl. a lábamnak.most meg ütögeti a fejét a falba.elmagyaráztam,odatettem a kezem,a macival csináltuk ugyanezt,-nem használt.azt hittem fáj valami,de nem panaszkodott.a védőnő szerint fáradt,de mindig játék,vagy ébredés után csinálta.másnak is volt hasonló eset?
2009. szept. 23. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Hú,hát nálunk a kislányom csinálja,14 hónapos.Viszont ő tényleg akkor amikor fáradt,a kiságy fejvégébe veregeti a fejét,leül és nekidől,és hátrafelé ütögeti a fejét.

Szerintem ha mindig rászólsz,egy idő után elhagyja,de sok türelem kell hozzá.lehet valamelyik gyerkőctől látta,és tetszik neki valamiért.

2009. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam erről a témáról, hogy ez az önnyugtatás a babáknál.
2009. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!