Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak a babája is csinálja ezt?

Másnak a babája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
6 hónapos baba. Amikor már álmos, vagy ha etetem (cumisüvegből) és beleálmosodik akkor szokott olyat csinálni, hogy a szeme így felúszik, nem tudom jobban megfogalmazni, mintha fent akarna akadni a szeme. Alvás elött és etetésen kívül soha nem csinálja. Mosolygós baba, jól hízik, a 2 kis foga most kezdett el jönni alul. Jövőhéten megyünk dokihoz, de addig is kérdezném, hogy más is tapasztalt-e ilyet és mu volt a gond?
2021. ápr. 12. 07:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy néhány napja kedze ezt el.
2021. ápr. 12. 07:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi, szerintem ezt minden baba csinálja..
2021. ápr. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond nem volt, alvás előtti állapot. Kajakómának hívom, szerintem minden baba csinálja. Orvos, ha hangosan nem is, de magában biztos nevetni fog ha ezt megkérdezed.
2021. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak azért furcsáltam mert nemrég kezdte és eddig nem csinálta.
2021. ápr. 12. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak, ha nagyon fáradt és elbambul, ketté állnak a szemei. Mi "kecskézésnek" hívjuk, elég vicces, néha ijesztő látvány. :D De náluk ez családi dolog, a férjem, és az ő testvére néha dettó ugyanezt csinálja.

Szerintem normális.

2021. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!