Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normalis, hogy igy nez ki...

Ez normalis, hogy igy nez ki a kislanyom nunija?

Figyelt kérdés

2 eves a kislanyom

Hallottam mar h letezik ilyen h kisajak osszetapadas de en ugy latom mintha nem a ket kisajak tapadt volna ossze hanem mintha a kisajkak a nagyajkakhoz tapadtak volna. Ez lehetseges? Volt mar vkivel ilyen? V ez ilyenkorban igy nez ki? Bocsi ha hulyeseget kerdezek


2021. ápr. 12. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a gyerekorvosnak kellene megmutatni, így leírás alapján nem lehet tudni, mennyire problémás, képet meg értelemszerüen nem lehet küldeni.
2021. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

[link]


Most mit kell lepontozni? Annyi fajta van és mind normális attól, hogy nem hasonlít a tiédre!

2021. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-as: NEM a kérdezöröl van szó, hanem egy 2 éves kislányról!
2021. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ÉÉÉÉÉÉS?


" ha találsz ilyet felnőtt változatban"


Látod, írtam is!


Én is értettem, mit gondolsz, ők egyenpuncival születnek? Képzeld a kétéveseknek sem teljesen egyforma az alfelük, vannak nagyobb kisajakkal rendelkezőek meg kisebb kisajakkal rendelkezőek, illetve a csikló mérete is más! remélem nem azt gondoltad, hogy akinek nagyobb a kisajka, az a sok szextől vagy szüléstől van..

2021. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
NEM; nem a szextöl van, hanem serdülökorban igen nagyot változik a kis- és nagyajkak formája, és aránya, ezért nem lehet egy kisgyereket felnöttekkel összehasonlítani!
2021. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csak serdülőkorban lesz más, ha láttál már csecsemőket alulról tudnád, hogy nem egyformák(ahogy a kisfiúk sem).


De, pont annyira különböznek, mint a felnőttek, akinek nagyobb kisajka van, felnőttként is nagyobb lesz, nem tudom minek kellett töröltetni a válaszom, semmi trágár nem volt benne! Unokahúgom egyáltalán nem hasonlított már 9 hónaposan sem a lányomra alulról, és egyiknek sincs semmi baja! Jó lenne az egyenalsófél dologról leszokni. Már a babáknak is más méretű a csiklójuk meg a kisajkaik, illetve vannak husisabb meg kevésbé husisabb nagyajkak. Mind töknormális, csak amíg kicsik, nem olyan látványos az egész, mint mikor nagyobbak. Egyébként szerintem semmit sem változott a saját 7 éves alsófelem a mostanihoz képest, az a legkorábbi emlékem elsőből.. Csak nagyobb lett, ahogy nőttem vagy 50 centit magasságra is!

2021. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elment egy nagyon fura bizarr iranyba ez a beszelgetes😂
2021. ápr. 12. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es az biztos,nem tudom hogy jön ide a szex?
2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!