Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben mennyit aludjon a...

Napközben mennyit aludjon a kisfiam?

Figyelt kérdés
3hónapos a kisfiam.Éjszaka alszik-bár mostanában megint 3óránként felébred cicizni.Reggel 7től nem hajlandó aludni.Aztán 8kor és 10-11körül elalszik egy-egy félórára.A köztes időben csak nyüglődik,kb.5percig van el a játékaival.Aztán délben berakom a babakocsiba-ott viszont 3-4órát is alszik.Este ugyanúgy alszik 1szer vagy 2szer félórát.Közben persze pancsi és 9kor alszik.A kérdésem,hogy délelőtt is berakjam esetleg a babakocsiba és hagyjam 1-2órát aludni?Mert elég nehéz így vele.Azt se akarom,hogy nagyon a kézben levéshez szokjon,pedig délelőtt csak úgy van el.
2008. dec. 5. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A babakocsiban alvást ha úgy érted,hogy nincs ringatva,de ott szeret aludni,és látod rajta hogy álmos,de nyűglődik akkor persze bele teheted had aludjon, de egyre kevesebb alvást igényelnek,és egyre többet akarnak látni a világból.De ha aludni akar és csak ott tud,akkor miért ne,én sosem erőltettem a kicsimre semmit,ráérek még megnevelni később,nekem is sokszor a babakocsiban alszik el,csak ringatni kell hogy elaludjon,az ágyában nem akar,mit tegyek,ez van,hiába rossz szokás,ha egyszer ott alszik el,már azzal sem erősködöm hogy átrakjam az ágyába utána,mert felébred.Így meg legalább pihen,én meg csinálom a dolgom.

Szval ahogy jónak látod.

2008. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,elég egy ideig tologászni,míg el nem alszik,aztán durmol végig.Köszi a választ!
2008. dec. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!