Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben hol aludjon a...

Napközben hol aludjon a gyerek? A saját kiságyában, vagy inkább máshol.

Figyelt kérdés
Ezt mondják nekem: Napközben mi sem fekszünk az ágyba, csak ledőlünk a kanapén. Ha csak este raknád a kiságyba, jobban tudná, hogy este van.
2011. okt. 18. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:

hát, szerintem a gyerek is ember, ott aludjon,ahol kényelmes neki. én pl. sokkal szívesebben alszom az ágyamban, ha nappal lefekszem, mint a kanapén. Szerintem nincs ilyen összefüggés. este látja,hogy sötét van, nappal meg azt,hogy nappal :)

az én gyermekem nappal velem aludt mindig a nagyágyban, este az ágyában, szóval nem ugyanazon a helyen és ugyanúgy kelt 2 éves koráig éjjel, úgyh szerintem nem az alvás helyével van összefüggésben.

2011. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kicsilányomnak teljesen mindegy hogy hol alszik el,vagy hova teszem elalvás után...de én a saját kiságyába rakom mert ott van teljes biztonságban,hiszen nem szobrozhatok mellette még alszik! :)) A nagyobb lányom viszont csakis és kizárólag a nagy ágyban volt hajlandó aludni még éjjel is...de ma már a saját szobájában alszik a saját ágyán!:))
2011. okt. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben. Ha nappal is szépen elalszik a saját ágyában, nyugodtan tedd oda. Én is mindig ott altattam, mert ott biztonságban volt, tudtam, hogyha felébred, és nem vagyok ott, akkor sem esik le. És sosem cserélte fel emiatt a napszakokat, pedig mindig el is sötétítetek neki.
2011. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tedd nyugodtan a kiságyba, tényleg nincs összefüggés. Nekem napközben is mindig az ágyban alszik a fiam, még is tudja, hogy este van, pedig akkor is odateszem aludni.
2011. okt. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!