Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemo nem tud kakilni?

Csecsemo nem tud kakilni?

Figyelt kérdés

3 hetes mult a kisfiam de se pukizni se kakilni nem tud,folyamatosan erolkodik almaban. Hangosan morog,nyoszorog hozza,van hogy ez kelti fel.

Tudok erte tenni barmit is? Olvastam h megkell tanulniuk ezt is de nagyon sajnálom szegényt.

Szelcsovet,lazmerot pont a tanulás miatt nem hasznalnek



2021. ápr. 15. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
10 oké hogy nem kell folyton, meg normális ha több napig sincs, de mikor azt látod a gyereken, hogy szenved és sír egész nap mert nem jön ki, akkor engedtessék már meg hogy segítsen rajta az ember
2021. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, problema az hogy se a pukik se a kaki nem jon. Vagy csak kinlodassal. Tornaztatom de eddig nem sokat segitett.

Ma már rakenyszerultem a szelcso hasznalatara,mert szegenyem vegig orditotta a delutant.

2021. ápr. 15. 23:16
 13/16 anonim ***** válasza:

Amikor nekünk volt ilyen gondunk a doki azt mondta,hogy ha akár 3 napig nincs széklete az is előfordul babánál és normális ilyen kis korban,mert még fejlődik és alakul ki nála ez.

Furi..

2021. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
13 Normális igen HA közben nem szenved szegényt. Viszont ilyen kicsinél nem a nem tudással van baj hanem a kólikával.
2021. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
5-6 napig normális, ha nem kakil, ha mellette eszik normálisan és alapból jókedvű.
2021. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezt is tudom :) de sir es lathatoan szenved tole
2021. ápr. 17. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!