Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud a 6 hónapos babád?

Miket tud a 6 hónapos babád?

Figyelt kérdés
Csak kívácsi vagyok, az én kislányom 6 hónapos. Hogyan mozog, miket eszik, gagyog, hány foga van?

2021. ápr. 17. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kúszik mint egy jó katona. Néha kutyázik. Hozzátáplálást most kezdtük mert anyatejes. 2 foga van és rengeteget gagyog
2021. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyobb, de konkrétan semmit nem csinált. Hasról hátra fordult, annyira utált hason lenni. Egy dolgot szeretett, matatni. Azt most is.
2021. ápr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiam tudott forogni, mászni, és 6,5 hónaposan fel is állt.

A lányomnak "csak" a forgás és a kúszogatás ment ennyi idősen.

2021. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva lesz 6 hónapos. Hasról hátra tud fordulni. Hátról hasra is nemsokára szerintem. Hozzátáplálást most kezdtük. Amikor hason van a fenekét emelgeti fel meg löki magát előre de ez még nem számít mászásnak szerintem.
2021. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Forog, nem kúszik még, de már elemeli a hasát a földtől, és rohadtul idegesíti, hogy nem tud előre haladni. Jó nagy baba, 8900 g, 6 hónapos. 71 cm. Gagyog nagyon változatosan, néha kiabál. BLW-vel próbálkozunk, tetszik neki. Nem merek pürézni, mert hasfájós volt, és még mindig nagyon érzékeny a bélése, inkább döntse el ő, mit enne. 1 foga van alul.
2021. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
5.én volt 6 hónapos. Pörög, forog, kúszik, félig felül (fél farára fordul és a kezével kinyomja magát)Le nem áll egy pillanatra."Kergeti a kutyát" . Eszik pürés ételeket, de majszolja ha kisebb darabra is van vágva. Foga még nem bújt ki, de már nagyon kínozza. Vannak napok amikor nem igényli a társaságom, úgy elvan a kis játszó szőnyegen, vannak napok amikor csak ölben jó. Ha nyűgös azt kiabálja hogy "mamama". Tudom nem tudatosan mondja, de jó azt hinni. 🙈🙈
2021. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Miket tud? Hmm. Enyém már a kisujján pörög, fekvótámaszozik, meg gördeszkázik! Bár ezt még én is nehezen hiszem el! :)
2021. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!