Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közvéleménykutatás, ébredt e...

Közvéleménykutatás, ébredt e a babád 6 hónapos kor körül huzamosabb ideig éjjel háromnál gyakrabban?

Figyelt kérdés
Az is válaszoljon akinek nem ébredt a babája. Arra vagyok kíváncsi hogy a babák hány %-a küzd ebben a korban alvászavarral (ide nem értve az éjjeli 3-4 óránkénti evést ami indokokt ébredés)
2015. febr. 7. 03:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 5 hónapos múlt, de ritka kivételektől eltekintve (betegség, fogzás) egyszer sem kel éjszaka. Este fél 9 től reggel fél6 - fél 7ig alszik. 2 hónapos kora óta van így.
2015. febr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szintén: kb. 2-3 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat 9-től reggel 6-7-ig.

Kizárólag betegség esetén ébredt és ébred éjjel, nagyon elvétve. Etetni, itatni nem kellett soha éjjel 2-3 hónapos korától.

2015. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem ébred egyszer sem.


Kb. egy hónapos koráig egyszer ébredt éjjel, utána egyszer sem. 10-12 órát alszik egyhuzamban, illetve biztos felébred, mert én is, de visszaalszok és ő is. Szóval én nem hallom, hogy ébredne és ez nem változott meg semmitől.

1 éves múlt.

2015. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 2.5 hónapos korától végigalussza az éjszakát. Most 5 és fél hónapos, este fél 9-kor rakom le, és általában reggel fél 7-7 körül kel. Csak akkor ébredt fel éjjel, amikor jött a foga (kettő már kint van), de akkor is evett egy kicsit, és visszaaludt. Remélem a többi fogával is igy lesz. :)
2015. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, 5 hOnaposan még nalunk is minden rendben volt. Ahogy betoltotte a 6-ot naprol napra rosszabb lett.
2015. febr. 7. 08:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim minimum 3x ébredtek 6 hónapos koruk körül, de volt az több is ...

Egyébként nálunk is 5-6 hónapos kortól lett egyre rosszabb a helyzet, előtte volt, hogy nem is keltek. Ez mondjuk ritkán fordult elő:-)

2015. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ennyi idősen 2szer kelt. Ritkán előfordult, h többször (vsz a mozgásfejlődés miatt), de ez max 2-3 napig tartott.
2015. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig is rossz alvó volt, de valóban romlott 6 hós körül, azóta sem javult, elmúlt 1 éves :-(
2015. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hetes kora óta nem ébred éjjel, sem enni sem más miatt. Most 2,5 éves, talán ha 10 alkalommal ébredt azóta éjjel (fogzás vagy betegség miatt).
2015. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 óránként ébred és van, h nem tudom visszatenni az ágyába. Ilyenkor a szobában lévő fotelben alszunk (vízszintben felébred)
2015. febr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!