Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babalázmérőt használtok...

Beautygirl97 kérdése:

Milyen babalázmérőt használtok, melyik a legmegbízhatóbb? Főként digitális érdekelne.

Figyelt kérdés
Chicco digi baby mennyire vált be? Fül és érintésmentes hőmérőt nem igazán szeretnék.

2021. ápr. 18. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Igazából nem nagyon lényeg. Nem különösebben fontos hogy mennyi konkrétan a laza, 1-5 tized en belul meg mindegyik kb bemeri. Legújabb irányzat alapján nem fontos a csillapitas csak ha a gyereknek rossz a közérzete. De az meg már 37,7-nel is lehet. Meg 39,8-nal is lehet hogy nem.

Szoval nyugodtan vedd meg amit kinéztél.

2021. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vettem kettőt is januárban. Az egyik 10 ezer volt, a másik 15 ezer. MI márka, sok jót olvastam róla. Mindig össze vissza mér mind kettő. Volt olyan, hogy egy egész fokot is. A patikába vissza akartam vinni persze nem vették vissza, mert belefér ennyi. Volt olyan, a higanyos lázmérő 39et mért, míg ezek még 38at se. Szerintem kalap kaki. Teljesen felesleges mérni is a sulikban ovikban, mert nem megbízhatóak. Még nem vettem fülhőmérőt, az talán megbízhatóbb.
2021. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy nem érintésmentes érdekel! Igazából a digotálisak jók. Vettem már többet is abból, az olcsó patikai 700 forintos is pontosan mér.
2021. ápr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 hat igen a jó kis higanyoshoz semmi sem ér fel 😁
2021. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

10 ezer? 15 ezer??? 😆😆😆😆


Bementem a gyogyszertarba, kertem egy digitalis lazmerot, mondtam hogy babamnak lesz. Kaptam egy 960 forintosat. Ez volt 1 eve, meg elemet sem kellett cserelnem, tokeletesen mukodik.🤷

2021. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Látom nem szeretnél érintés menteset de engedd meg, hogy leírjam a tapasztalataimat azzal kapcsolatban (hátha). Mi nagyon szeretjük. Van hagyományos digitális lázmérőnk is. Amikor beteg volt akkor többször is mértem vele a lázát és láttam rajta, hogy nem olyan jóleső érzés neki, hogy a nyomora mellé még egy lázmérőt is dugdosok a fenekébe. Nálunk ez 2 emberes munka volt. A férjem fogta a lábát, én mértem a lázat, a gyerek sír. Éjszaka volt a "legjobb". Pár alkalom után már szorította össze a popót. Gondolkoztam a cumi lázmérőben is. De mi van akkor h nem fogadja el, nem lesz elég időt a szájában, hogy rendesen mérjen? Ezek a dolgok miatt döntöttünk az érintés mentes mellett. Zavartalanul, bármikor meg tudjuk mérni a testhőjét, nem kell állandóan lefertőtleníteni, nem okoz neki kellemetlenséget és éjszaka is simán használható és persze az sem hátrány, hogy nekünk is kényelmes. Egy gombnyomás és mér.
2021. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az érintésmentes nem releváns, ha csecsemőröl van szó.


Digitálisból meg teljesen mindegy. Az olcsó is ugyanolyan jól mér, mint a drágább.

2021. ápr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 digitális lázmérőnk van és 1 fül/homlok. Mindegyik mást mér mint a higanyos.

Kitapasztaltam hogy a sajátom mennyivel mér alul, a higanyoshoz képest.

A homlok/fül lázmérőt szeretem, főleg éjszaka praktikus.

2021. ápr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csecsemő esetén is lehet hónaljban mérni, ölbe veszed és óvatosan odaszorítod a karját a testéhez. Legalábbis valami modernnek szánt útmutatóban ezt olvastam, még nem gyakorlati tapasztalat a részemről. Ami a digitális lázmérőknél fontos, hogy sok túl hamar csipog. Hónaljban használva a csipogáskor még nem korrekt a mért érték, hanem általában alacsonyabb. 2-3 perc alatt már megtalálja. Egyébként a csipogás nyelv alatti méréshez van kalibrálva.
2021. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!