Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legmegbízhatóbb pelenka?

Melyik a legmegbízhatóbb pelenka?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki a Rossmann-ost? 5 kg-os a kisfiam, és mostanában egyre többször kifolyik a pelusból a pisi, ezért váltani szeretnék.
2009. febr. 18. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokunknak más és más jön be. Mi születéskor a Huggies-t választottuk, amit gyorsan le is váltottunk mert nem jött be. Aztán Libero próba volt és azt használjuk azóta is, 7,5 hós a kisfiam :) sokan mondják, hogy mikor már izeg-mozog, kúszik-mászik akkor a Pampers nagyon jó. Hát azt majd meglátjuk :) ízlések és babapopsik :)
2009. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi kezdettől fogva a Pamperst használjuk és nagyon megvagyok eélgedve vele.Volt hogy kipróbáltam a huggiest is az is jó volt.
2009. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat kipróbáltunk a márkástól a nevenincsig, de a Libero jött be.
2009. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam a Rossmann-os 4-es méretű Babydream-et. Kaptam, magamtól nem vettem volna meg, de nagyon kellemesen csalódtam. Szerintem nagyon jó pelenka! A Libero-hoz tudnám hasonlítani. Egyébként eleinte én is sokat kínlódtam a pelenkákkal (Libero, Pampers, Huggies), mindegyikkel történt baleset. A pisi ugyan ritkán folyt ki, de ha bekakilt a fiam, akkor derékig olyan volt, nem volt az a pelus amelyik megállította volna!
2009. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi Rosmann-os Babydream pelenkát használunk a 3,5 hónapos kislányomnak és nagyon meg vagyok elégedve. A Pampers-ből mindig kifolyt a pisi, a Libero meg vastag. A lils Tesco-s is jó nappalra. Szerintem próbáld ki mindkettőt, árban is jók, gumisak, én csak dícsérni tudom.
2009. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Mi Paperst és Tecos lilát használunk felváltva. Nagyon jó mind a kettő, nem folyik ki a cucc. Ő is 5 kiló. A 3-ast használjuk. De igaz, hogy kinek ez, kinek az vált be.
2009. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én dm babylove minit használok. Meg vagyok vele elégedve.
2009. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekünk a LIBERO jött be!a Pampers egy gánya,mindig kifolyt belőle a pisi!Sok mindent próbáltunk,de a Libero az tényleg jó pelus.Azóta egyszer sem történt "baleset" :)Pedig "szakszerűen" pelenkáztam be régen is,és mégis.Még a védőnő is csodálkozott,hogy szépen be volt csomagolva,és mégis.Szóval: Libero. :)))
2009. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Mi is a dm-es babylove-ot használjuk, meg a lila tescosat. Néha még pamperst is. Én csak ezzel a hárommal vagyok megelégedve.
2009. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,és az én babám (épp tegnap mértük)6Kg,így nekünk a 5-8 Kg-os Liberonk van.2 megapackal egy darabig nem kell más.Van Huggies is az pedig 4-9Kg-os,de képzeld nagy rá még!Meg a Libero valóban vastagabb,így jobb a nedvszívó képessége.De próbélj többet szerintem,és tapasztalatból fog jó lenni majd a pelus.A Pampersel megjártuk,mert 2 nagyot vettünk és szerencsére eltudtam ajándékozni barátnőmnek,mert nekünk nem vált be.Sok sikert!
2009. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!