Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú bébiétel a...

Melyik márkájú bébiétel a legmegbízhatóbb? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 08:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a kecskeméti bébiételt szerette, valamint az Univereset, csak az kisebb, és nem volt elég belőle 1 üveggel, ezért vettem a Kecskemétit.
2011. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Univert én azért szerettem, mert minegyik tejfehérje mentes, nem kellett bogarászni (tejfehérje allergiás volt a lányom).

De tényleg kicsi, kettő kell belőle :(

Kecskeméti, Hipp, Nestlé, nekünk mindegy volt :)

2011. ápr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
univer és kecskeméti,meg néha nestlé.nálunk inkább az univer,mert nem egy nagy evő a fiam,és a kecskeméti sok volt neki,az univer meg pont elég
2011. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én a Hipp-et adom legszívesebben (a babám mindenevő),talán ebben a legnagyobb a valódi gyümölcs,zöldség arány. Valamelyik nap kiakadtam,mert vettem Univer paradicsomos burgonyát,és csak néhány százalék benne a paradicsom,és a burgonya is...a többi rizs stb. :-(...nevetséges!!!!

Jobb,ha főzök neki,csak mostanában kicsit rohanós az életünk.

2011. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hipp és nestlé...a kecskemétit nem szerette :)és én sem:)
2011. ápr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
hipp, kecskeméti, univer, nestlé (ebben a sorrendben)
2011. ápr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kecskeméti, és Hipp, bár újabban főzök neki, és ez még jobban bejön.Egyszer vettem Univert, mert nem volt más a boltban, kinyitottam és büdös volt az őszibarack -alma!Pedig nem volt lejárva, nem volt felpúposodva a teteje!Megkóstoltam, és olyan utóíze volt, hogy többet nem vettem!A lányom megette mindet, neki ízlett,neki mindegy, csak gyümölcs legyen, de én nem próbálkozom vele többet.A Nestlét még nem próbáltuk.
2011. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hipp (csak ez a legdrágább, így ezt akciósan szoktam csak venni)


Univer (ez már árban is jó, és még sincs tele túl sok egyébbel, amire semmi szükség nincs, viszont tényleg elég "karcsú" egy üveg)


Mostanában vettem neki néhány üveg Kecskemétit, de ezt nem szeretem, mert nagyon meg kell nézni, melyikben mi van. Szerintem sok benne a cukor (némelyikben igencsak felesleges, mégis van benne), meg az egyéb hozzáadott dolgok.

2011. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de ugye tudjátok hogy a kecskemétit is a Hipp gyártja?!
2011. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Vártam ezt a megjegyzést... :) És igen, tudtam!

Ugyanaz gyártja, de nem ugyanazok az összetevők (pl a cukor). És ez a lényeg, nem az, hogy ugyanott készül.


A kenyérgyárban is készítenek ugyanott fehér kenyeret, meg ilyen-olyan teljes kiörlésű rozskenyeret, barnakenyeret, meg tudom is én milyen kenyereket.


Otthon én is ugyanott készítek salátát is, meg alkalomadtán pörköltet is, meg brassóit is, ami disznózsírral a finom. Egyébként meg minden máshoz olajat használok.


Szóval az összetevőkön van a hangsúly, nem a helyszínen!


Szerintem...

2011. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!