Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október elején esküvőre...

Október elején esküvőre vagyunk hivatalosak külföldre, milyen ruhát vegyek 14 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet már kapni ekkora aprótalpúaknak is mellényt, inget, nadrágot, sőt szerintem öltönyt is.
2010. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fotucsok ***** válasza:
Ne haragudj első, de szerintem borzasztó látvány, mikor egy baba így van felöltöztetve. Egy kicsi üzletemben... brrr. Mi nemrég voltunk esküvőn, szintén 14 hós volt a kisfiam, de én öltöztettem ki. Ami neki kényelmes. Egy vagány naci, egy pólóval, vagy pulcsival, attól függ milyen idő lesz. Szerintem akár fari is lehet. Ő akkor fogaja jól érezni magát, ha kényelmesen van, és az neked is fontos, hogy ne legyen nyügös szerintem. Én így gondolom.
2010. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fotucsok ***** válasza:
bocsi... üzletembert akartam írni :)
2010. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen kényelmes, csinos ruhát ráadhatsz. Nem kell öltöny, nyakkendő egy ekkora kisgyereknek, nem ő lesz a vőlegény :)) (bocs, Első, de nekem se tetszenek a kis felnőttként öltöztetett picik!). Ha számára kényelmetlen ruhát adsz rá, neki lesz rossz, mert csak nyűglődni fog... emiatt te se tudod jól érezni magad. Ha meg túl kényes ruha lesz rajta, állandóan amiatt lennél ideges, hogy ne kenje össze, ne piszkolja össze. Pedig egy épphogy 1 éves már szívesen mozog, szaladgál, néha még mászik is, nem tud a ruhájára is vigyázni :)))
2010. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy szép nadrágot, és kockás inget adnék rá. Nálam abszolút a kockás kis ing a nyerő, teljesen el tudok olvadni tőle...Amúgy lányom van, így ez egy darabig álom marad. De a barátnőm kisfiának egyszer vettem C&A -ban egy kék kockás inget, amihez volt nyakkendő is. Ők is esküvőre adták rá a kisfiúra és nagyon aranyos volt benne.
2010. aug. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hapsis vászon vagy farmernaci,hozzá pedig inget.Ha hűvös van az ing alá még simán adhatsz rá hosszú ujjú pulcsit vagy bodyt is.Szerintem ez így nem túl hétköznapi,sem túl kiöltözős,és még kényelmes viselet is!
2010. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!