Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám csak ámában...

3 hónapos babám csak ámában szopizik, ébren vagy mosolyog egyet és elfordítja a fejét, vagy sírással tiltakozik, de a lefejt tejet boldogan issza, a kezemet, arcomat megpróbálja cuppogtatni. Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nehezen indult be a tejem, nehezen folyt, csomós volt a mellem, sokat fejtem, mostmár nins ilyen gond, csak nem elég.
2010. aug. 21. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta kb. 2 hete, én is teljesen meg voltam ijedve, de most már minden rendben, megint szopizunk rendesen. Hogy miért volt nem tudom.

(Hétfőn voltunk 3 hósak)

2010. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én babám is ezt csinálja, már 3-4 hete. Most 14 hetes. Van, hogy üvölt, ha csak abba a pózba teszem, mint amikor szopizik. Naponta 8-9-szer eszik, néhány napja megint mérem.Van, hogy csak 4-5 percig eszik és kiköpi kb. 50-60grammot eszik, de volt hogy többet is. Éjszaka pedig eszik rendesen 120-150 grammot. Amikor nem akarja folytatni az evést, nézelődik. De a kezét tömködi a szájába. Sztrájknak ez túl hosszú. eddig még gyarapodik, de baromira idegesít. Én több variát is próbálok. Minél többször szoptatni, éjszaka, mielőtt lefekszem, álmában megetetem, próbáltam már olyat is, hogy vártam három a köv. etetéssel, hogy éhes legyen, ő kérje.Ez is bejött. Igyekszem nyugtatni magam.

Azt olvastam, miután duplázták a súlyukat, kevesebbet esznek. Tehát ha pisis, kakis pelus van elég,gyarapszik is, akkor semmi gond. Én cumisüvegből nem merem adni neki, mert attól félek, többet nem akar majd ciciből enni. A legelején már küzdöttünk ezzel...

2010. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* három órát a köv. etetéssel. - bocs.
2010. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második, pont így van nálunk, cvsakhogy én adta cumisüvegből is mert pótolni kellett. Azt hittem ez okozta a bajt, meg arra is gondoltam, hogy talán nehezen jön, vagy nincs, de fejek és látom, hogy minden rendben. Aztán a saját idegállapotomat okoltam. Néhányszor szoptatáskor nagyon felbosszantott a velünk lakó anyósom.

Talán fel kellene keresnem egy szoptatási tanácsadot?

Első válaszoló rájöttél, hogy mitől jött rendbe minden?

2010. aug. 23. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is kell kimozdulnod otthonról, csak hívd fel őket:


[link]


akárkit közülük. Anno nekem is próbáltak segíteni, bár nálunk esélytelen volt a szoptatás, de ez nem az ő hibájuk volt :DDD

2010. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Valószínűleg a kisbabádnak cumizavara van és eetleg szopisztrájkol is!Sok türelemmel vissza tudod szoktatni a cumisüvegre! Nálunk nagyon bevált az lll-es segítség!Bár nálunk szerencsére személyes látogatás volt!Mi 4 hét alatt (8 hetes korára) visszaszoktunk a csak cicire,addig csak a cumiból fogadta el a tejet!Sajna 9* tápit is kapott,de visszaálltunk a tejcsire!Most 9 hós a lányom és működik minden,ciczünk kanalazunk!

Szóval bátran fordulj hozzájuk,és bízz magadban és a Babádban!Sok szerencsét!Kitartás!

2010. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!