Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olya fiúval aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olya fiúval aki betegség miatt nem tud megvédeni ha baj van, de azért megpróbálja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

milyen betegség?


Nem.

2011. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az megható lenne. Nem sűrűn járok csataterekre, megvagyok utcai harcos partner nélkül.
2011. okt. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy férfi csak akkor férfi ha tud verekedni. Ha nem akkor nem férfi!


25N

2011. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom magam védeni! Ha elég sokáig üti a fejem akkor egy idő után csak megfájdul a keze.
2011. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

még ha magához Bruce Lee-vel jársz, akkor sem biztos, hogy meg tud védeni, mert mindenki sebezhető! Itt is a szándék a fontos, hogy egyáltalán megpróbálja-e! Ne az legyen már a szempont, hogy meg tud -e verni valakit.... Persze ha valakinek lövése sincs arról, hogyan kell verekedni, vagy megvédenie magát, az elég gáz tud lenni.


Egyébként milyen betegség?

2011. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
*magával :D
2011. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19:01 Egy nő meg csak akkor nő, ha megcsinálja a házimunkát!
2011. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:01


NA persze, egy férfit lehet ütni, verni, és még végig is néznéd hogy laposra vernék...egy férfi nem sírhat, nem mutathatja ki az érzéseit..nektek nőknek mindent szabad, ti nem fogtok senkit megvédeni, mert gyengék vagytok és ki védi meg a férfit, ha nem a szerelme?


Aha, értem örök életre magára marad, mert nincs senkije a betegsége miatt.. akkor már élnie sincs értelme a nők nem tekintenek rá férfiként, holott a betegsége ebben akadályozza. De ugyanolyan értékes ember, mint más. Azt hiszem minden embernek jó ha tartozik valakihez, főleg az élete szerelméhez, de ezek után mit várjon? Sirba viszitek lelkileg a férfiakat, mi több az önbizalmukaat is a porba taszítjátok...

2011. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:11


Jaaaj ne rinyálj már itt nekem, nem az anyukád vagyok!

2011. okt. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!