Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megint gyerekülés kérdés?

Megint gyerekülés kérdés?

Figyelt kérdés

7 hós kislányunk beöltöztetve már nem fér el a hordozóban kényelmesen. Nyilván ez most még nem probléma, de hamarosan vége a jó időnek.

Vettünk neki egy autós gyerekülést 9-18 kilóig (Besafe Izi Comfort X3). A boltban azt mondták, amikor belepróbáltuk, hogy van benne szűkítő, ezért már hamarabb is belerakhatjuk. Még nincs 8 kiló, de közelít hozzá. Már felül magától, bár elég érdekesen (felkapaszkodik valahova állásba és visszahuppan:))de stabilan tartja magát sokáig...)

Nem találtam kielégítő információt arról, hogy pontosan mikor is lehet lecserélni a hordozót gyerekülésre, meddig kötelező, biztonságosabb menetiránynak háttal bekötni a babát. (mert ugye a 9 kilótól használható gyereküléseket már csak előrefelé lehet)Sőt arról sem tudtam meg semmit, hogy mennyire fix a 9 kilós határ és ruhával vagy anélkül értik e?

Egy hét múlva utazunk, kényelmesebb lenne neki az új ülésben, de még nagyon vacillálunk, bele szabad e rakni. Segítsetek!:) Köszi


2010. aug. 22. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye dönthető az ülés? Ha megdöntöd neki bátran használhatod, mert akkor nem fog ülni.

Nekem 8kg a kislányom és 8 hónapos és már a 9-25kg-os gyerekülést használjuk. 3 fokozatban dönthető. A hordozó csak addig használható amíg a lába nem ér az ülés háttámlájához. Ugyanis addig biztonságos.

Tehát, bátran teheted bele.

Minden jót.

2010. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hordozót CSAK addig használhatjátok, amíg a FEJE nem ér túl a tetején!

A 9 kilót érdemes megvárni, de a legfontosabb hogy stabilan egyedül felüljön és megüljön, ne dülöngéljen. A fejét stabilan tudja tartani.

Ha több fokozatban dönthető, az jó dolog!

A 9 kilót nem ruhástul kell érteni:)



OFF

kisfiam 4 hósan hosszra kinőtte a hordozót. Most 8 hónapos, 9.5 kiló, de a mai napig még nem tud ülni, eldől. Ő a 0-18 kgs ülésbe kényszerült:)

2010. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi dönthetős ülést vettünk,így beletettem a 7 hós,alig 8 kilos lányomat.Hosszú baba,így kinőtte a régit.Semmi gond sincs vele.Szereti az ülést,nem tűnik el benne.Csak alvásnál döntjük el,így is ülne egyre feljebb-egyenes háttal szeret ülni:)

2010. aug. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!