Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakára belázasodó baba?

Éjszakára belázasodó baba?

Figyelt kérdés

Sosem volt még lázas a baba éjszaka.Mindig nappal volt és akkor sem nagyon,így nem volt semmi aggodalmam.

Most viszont (kereken egy héttel az oltás után,ahogy jósolta is a doki) hőemelkedése és láza is volt (19:30 óta alszik),de mégis alszik,pihen.

Izzad egy kicsit,és piroskás az arca,de nem ment fel 38,5 felé (fülében mértem),magától gyógyszer nélkül ingadozik lefelé is,néha felfelé is.


Ha lázasan vagy hőemelkedéssel alszik lehet baja? Tudom,hogy hülyén hangzik,de akkor sem merek lefeküdni pihenni,fogalmam sincs,hogy lehet-e bármi gond.

Felkelnek a babák,ha nagyon felszökik a lázuk?

Természetesen én is be fogok menni még többször is meg nézni,de jó lenne ha egy tapasztaltabb anyuka meg tudna nyugtatni.Arra készültem,hogy most is megúszom az éjszakai lázat..



2021. ápr. 26. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz baja
2021. ápr. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha nyugodtan alszik akkor hagyjad, én akkor szoktam beadni lázcsillapítót mikor nyugtalan és nem tud aludni a láztól.
2021. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Felébred rá ha felmegy a láza, olyan nincs, hogy bemész és 40 fokos láza van, arra már régen felébred. Eleinte én is paráztam és méregettem, de nem kell. Nálunk két dolog szokott történni ha felmegy, elkezd gyorsabban levegőt venni és nyöszörögni, abból már tudom, hogy felment, vagy simán elkezd sírni, mert felébred a lázra. Hagyjad csak aludni, mert az tesz neki a legjobbat most, lehet holnap már nem is lesz lázas.
2021. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2021. ápr. 26. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!