Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós baba tegnap kapta az...

3 hós baba tegnap kapta az oltasokat mindket combjaba. Belazasodhat? Mikor? Meddig? Milyen egyeb valtozassal jarhat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Belázasodhat de nem feltétlenül, egyéb baja nem lehet én szoktam hideg borgatást tenni.
2010. dec. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én kisfiam múlt héten kapta a 3 hós oltást, kutya baja se lett tőle, hazafelé a rendelőből már mosolygott. Ez teljesen változó gyerekenként, mert tényleg van olyan baba, aki belázasodik. Borogatni lehet a szuri helyét, de akkor is becsomósodik, sajnos.A belázasodás esélye elvileg 24 órát áll fenn. Persze sírhat is a szuri miatt, érzelmileg megviseli. Én ilyenkor a kelleténél jobban szoktam babusgatni, pedig, ahogy írtam az előbb, nem volt semmi baja az oltás után. Ez amolyan anyai ösztön:))))
2010. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!