Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhonnan azt hallom, hogy...

Mindenhonnan azt hallom, hogy a 15 hós oltás nagyon "húzós", minden baba belázasodik, stb. megcáfolna valaki?

Figyelt kérdés

Augusztusban fogja megkapni a kislányom,és már előre félek.

Eddig egyetlen oltáskor sem volt láza, sőt hőemelkedése sem.


2010. júl. 19. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a fiamnál semmit nem volt, 3 héttel később köhögött, ennyi.
2010. júl. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem volt sem a 15 hónapos oltásnál, sem a 2, 3 ,4 hósoknál. Tavaly kapott Prevenart és Rotát is a kötelezőkön kívül.
2010. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi juniusban kaptuk a prevenár emlékeztetővel együtt.Az oltás után egyből lázas lett a prevenár miatt,majd 10nap mulva a kötelező miatt.Ezután pedig tüszös mendula gyulladást kapott és hiszem,hogy azért mert a kötelező legyengitette az immunrendszerét.Tehát ujra lázas lett.Én is féltem tőle és örülök,hogy tul vagyunk rajta.Lehet nálatok sem lesz semmi probléma.
2010. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

22:51-es

mi 18 hósan, szeptemberben kapjuk a Prevenar emlékeztetőjét

2010. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miután mindenki azt mondja, hogy nagyon "durva", én is nagyon féltem tőle, de nálunk semmi probléma nem volt, még bágyadtabb sem volt szerencsére. De eddig mi minden oltást így úsztunk meg. Még 2 barátnőm gyerkőce is nemrégiben kapta a 15 hóst, és náluk sem volt semmiféle negatív tünet. (viszont én is elkaptam a tűszős mandulagyuszit (járvány volt), 3 hétig kínlódtam, de ennek semmi köze a gyerek oltásához:) )
2010. júl. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A 4 gyerekem egyik oltástól sem lázasodott be, a 15 hóstól sem.Nyugi!
2010. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nyűgösség volt, és hőemelkedés pár napig a 15 hós oltás után több, mint egy héttel.

Nem voltam különösebben megijedve, mert a doki mondta, hogy 7-10 napon belül jelentkeznek a mellékhatások (orrfolyás lehet, láz, köhögés, vagy kipöttyösödés), de lázcsillapításon kívül semmi dolgom vele, mert maguktól megszűnnek ezek a tünetek.

2010. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1hónapja kapta a kisfiam a 15hónpos oltást. SEMMI probléma nem volt. Bár neki egyik oltás után sem volt semmi gondja :))
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam a kisfiam nem lázasodott be, a kislányom viszont igen.
2010. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23:49-es.Azzal,hogymosolygo jelet tettél a mondatod végére,ugyérzem hülyének néztél.Igen is lehet köze az oltásnak és a mandula gyulladásnak.Ezt 3orvos és egy védönő is megerősitette.Kár ezen mosolyognod.
2010. júl. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!