Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hete kezdett iszonyatosan...

Egy hete kezdett iszonyatosan sikítozni a 7 es fél hónapos fiam. Volt már ilyen amikor kisebb volt, kisebb hangerővel, akkor 3-4 nap után abbahagyta. Várható, hogy hamarosan ráun erre? Délre már hasogat a fejem.

Figyelt kérdés
Nem fáj neki semmi, látszik, hogy veszettül élvezi, hogy ilyen ricsajt csaphat. De a szomszédok szerintem a panelban lassan meglincselnek, mert pacsírta típus és már 5 fél6kor ébred. Általában sikítással. Valami trükk, taktika, hogy leszokjon róla? Amúgy egy érdeklődő tündérborsó.

2021. ápr. 28. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Majd megunja, nem nagyon tudsz mit csinálni. Felfedezte hogy ilyet is tud és ahogy írod, élvezettel gyakorolja. Ez ilyen.
2021. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Na, ha itt laknál, elég hamar el lenne csitítva a ded.
2021. ápr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk is volt. Aztán elmúlt. Aztán visszajött. 14 hónaposan olyan szépen és hangosan tud sikítani, hogy erősebb, mint a síp, és úgy élvezi, hogy visszhangzik, hogy egész nap tolja 😉 még jó, hogy kertesházban lakunk
2021. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
2eske,este nem volt semmi, hogy korán reggel ilyen los mufurc vagy? :)
2021. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. A mélyenszántó hozzászólásodon kívűl esetleg valami hasznossal is hozzá tudsz járulni a kerdéshez?
2021. ápr. 28. 07:57
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Aki panelban él,számoljon zajokkal. Igen,a babák hangosak. Sikítanak,sírnak,kiabálnak. Aki nem bírja,menjen kertesbe. Engem is zavart a szomszéd dugasa ( kb.mint akit ölnek), a hajnali veszekedések,etc.

Kérdező.. a fiam kb.6 hónaposan fedezte fel,hogy sikít. Most 9 lesz es nem unja. Megtanulta,élvezi. Ilyen ez. Ne foglalkozz a szomszédokkal,egy babát nem lehet csendre inteni, nem olyan mint egy pár éves.

2021. ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem akkor ezt a szomszéd dolgot elengedni. Próbálom mindig mondogatni, hogy nem szabad. De ahogy látom, az csak olaj a tűzre. 😅
2021. ápr. 28. 08:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is nagyjából ekkor volt az első sikítós korszak, aztán azóta még kb 2x előjött (most 1,5 éves és nyugi van). Nem csináltam semmit, 1-2 hétig volt érdekes neki, aztán abbahagyta. Mondjuk a legelső tényleg elég idegesítő volt, azt se tudtam mi van... mindezt egy másfél órás autóúton kezdte el, mérhetetlenül boldog voltam.
2021. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!