Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, amikor megszületett...

Anyukák, amikor megszületett a babátok, apa meglepett valamivel? Apukák,amikor megszületett a babátok, anyát meglepted valamivel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 09:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Kitakarított, és 3 napig mindent ő csinált itthon. Ágyba kaptam az ételt is, így csak a manóval foglalkozhattam. Ennél nagyobb ajándék nem is kellett akkor.
2021. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
66%

Milyen jó, akinek a párja csillogóra tudja vakerni a lakást!! Néha irigykedem: Az enyém maximum felpacsálni tudja a követ, főzni meg esetleg virslit ha tud. :D

Az első gyermekem születése után a kórházban egy arany nyakláncot kaptam.

Most a másodiknál is biztos meglep valamivel...titkon egy fülbevalóra vágyom.

2021. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%
Én gyűrűt kaptam mind a kétszer a férjemtől. Én nagyon meglepődtem, mert ez Magyarországon nem szokás. A férjem nem magyar, és én sem tudtam erről a szokásról. Amúgy nem vártam semmit, de azért jól esett.
2021. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!