Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, amikor megszületett...

Anyukák, amikor megszületett a babátok, apa meglepett valamivel? Apukák,amikor megszületett a babátok, anyát meglepted valamivel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 28. 09:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

Ajándékot nem kaptam, nem is vártam el mondjuk.

Cserébe a férjem segített a napi teendőknél, kelt éjjel is velem. Mindig segített amiben tudott az elején, és most is.


A nagyszülőktől kaptam virágot, meg lufikat. :)

2021. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Ja, meg egy üveg kedvenc csokilikőrt is kaptam, bár a tej miatt csak később tudtam belőle inni. 😋
2021. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát akkor épp nem nagyon érdekelt volna, bármilyen cuccot vesz. Nem "lepett meg". Viszont csillogóra takarította a lakást, amíg a kórházban voltunk. Nagyon örültem!
2021. ápr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát, mindig hozott finomságokat. Sütit, csokit. A szoptatás mellett mindig farkaséhes voltam, és kicsit depressziós is, úgyhogy nagyon jól esett. Mellette mindenben segített, bár ez nem lepett meg, tudtam, hogy így lesz.
2021. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Eredetileg úgy beszéltük meg hogy hazamegy majd telefonon szólok hogy megvan a baba.Nem tudtuk mikor kerülök be császárra.De aztán ő hozta be a babánkat nekem az őrzőbe 😂.Ez volt úgy meglepetés.
2021. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Amikor az ikreink megszülettek, akkor kaptanm töle egy gyönyörü arany fülbevalót, azzal a vicces megjegyzésssel, hogy mivel KÉT gyerek lett, ezért Két darab fülbevalót kapok :)

Tényleg nagyon meglepödtem, meer egyáltalán nem számítottam semmire.

(Az, hogy a lakást kitakarította, mire hazakerültünk, meg utána is részt vett a picik gondozásában, szerintem nem szivességtétel, hanem alap)

2021. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 6-os!

Igen alapnak kellene lennie, de sajnos rengeteg családban nem az.

2021. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Mind a két gyerek születése után egy gyönyörű, hatalmas rózsacsokor várt itthon.
2021. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%

Én már semmire sem mondom, hogy alap, mert néha olyan férfiak véleményét olvasom itt, hogy az sem alap, hogy egyáltalán örül a gyereknek :/


Nem vett nekem semmit "apa", mert három napig azon ügyködött hogy kitakarítsa a konyhát, meg összerakja a babaszobát, de meg sem fordult a fejemben, hogy kéne bármi.

2021. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem lepett meg, bár mire hazaértünk beszereltette a kamerarendszert és a riasztót a házra, az végülis meglepett. Viccen kívül, nekem eszembe sem jutott, hogy kapjak valamit, de egyébként kedves gesztus.
2021. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!