Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam ínyén nagy fehér...

Kisfiam ínyén nagy fehér sebek vannak, miután beütötte a száját, ti mivel kezeltétek az ilyen sérüléseket?

Figyelt kérdés
tegnap elesett és nagyon elharapta a száját, de akkor pár percen belül elállt a vérzés, most be is van dagadva az ajka. Kell ilyennel orvoshoz fordulni, vagy lehet valamivel ecsetelni ezeket a sebeket? Volt dolgotok hasonlóval? köszönöm
2010. aug. 22. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom,hogy kisgyerekeknél ez mit jelent.De neked nem szokott ilyen "nagy fehér seb" lenni a szádon vagy a nyelveden mikor ráharapsz?...
2010. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
gingisol csepegtető, vagy mi, baromi jó, nem csíp, viszont elzsibbasztja a bekent területet, nem fáj, és hamar el is tűnik
2010. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia,én inkább megmutatnám,mert így lehet szegényke nem is eszik annyit mert fáj neki:((( anno nekünk mikor seb volt a kislányom szájában írt ki a doktornő ecsetelőt,pár nap alatt rendbe jött
2010. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak rendszeresen van a szájában ilyen seb, mert ő meg mindig elrágja belülről a száját. Ő is azon a szinten volt már hogy nem tudott enni, annyira fájt neki... Először boraxos oldatot írt fel a doki, de nekünk nem jött be, aztán kaptunk a patikában Aloclair gélt, na az nagyon jó. Direkt erre van kitalálva és pici babánál is lehet használni. Amúgy nagyon drága, 1990 Ft és csak 8 ml, de a gyógyszer azt mondta sajnos nem tud mást adni ekkora babának (1,5 éves a fiam). Jobbulást Nektek!
2010. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! ma voltam patikában is, és a boraxos ecsetelőt ajánlották nekünk is, hál istennek, már kisebbek a sebek, mint tegnap, tehát gyógyul :) enni ugyanúgy eszik szerencsére.

Sajnos az én fiam minden héten legalább egyszer elesik és vérzik, olyan kis hurrikán... előbb utóbb már kitapasztalom, mire mi lesz jó :)

köszönöm

2010. aug. 23. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!