Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális a lábujjhegyezés 16...

Normális a lábujjhegyezés 16 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdte el, hogy szaladgálás közben hírtelen lápújjhegyezni kezd, és már nem szaladgálás közben is csinálja.

13 hónapos korától jár önállóan,és nem bebikompozott soha.


2021. máj. 3. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha csinálja, akkor semmi gond nincsen vele, régen azt olvastam, hogy ha több, mint 50%-ot lábujjhegyezik akkor meg kell nézetni.
2021. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 4 éves koráig lábujjhegyezett kb 50%ban (6 éves még most is szokott néha)

2 évesen vittük fejlődés neurrológiára, ortopédiára.

Semmi problémát nem állapítottak meg.

De nekem megnyugvást adott h megnézettük


Az alvása milyen? A neun azt mondták lehet összefüggés a rossz alvás és a lábujjhegyezés között. Ezt nem tudom mennyire igaz, mert még mindig sz@r alvó

2021. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak próbálgatja, hogy ilyet is tud. Ha nem túlnyomórészben csinálja, akkor nem gondolom, hogy kéne aggódnod. Az én 14 hónaposom is csinálja - 11 hónapos kora óta jár. A napokban hozzájött a páros lábbal ugrálás próbálgatása is, meg egy időben volt a tolatás. Kicsit gyakorolja mindegyiket. Szerintem ez is normális.
2021. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eléggé rossz alvó volt , most kezd beállni talán, de nem akarom elkiabálni. Eddig nem nagyon aludta át az éjszakát max 1 2 alkalom.

Tolatás is megy mar 1 hónapja kb.

Köszönöm mindenkinek a válaszát🙏

2021. máj. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!