Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaraláskor ilyen vízbe be...

Nyaraláskor ilyen vízbe be lehet vinni a babát?

Figyelt kérdés
Beltéri 35-38 fokos jacuzzi. A baba 8 hónapos lesz akkor. Mennyi időre vihetjük be magunkkal?
2021. ápr. 18. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodtan. A fürdővíz is 37 fokos. Ameddig jól esik.
2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha termálvizes, akkor nem.

Egyébként mi 3 hónapos kora óta jártunk babaúszásra, ott 32 fokos volt a víz.

2021. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Sima víz, nem termál, nem fürdő hely, egy szálláson egy sima jacuzzi van.
2021. ápr. 18. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Mi fel évesen vittük a velencei tóhoz. Azt mondta a doki nyugodtan. Nem is volt semmi gond.
2021. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egy jakuzzizás után olyan fertőzésem lett, minden pisilés felért egy szüléssel.

Orvosom mondta akkor,hogy a legveszélyesebb a jakuzzi, mert ugyanazt a vizet keringeti, és sajnos a melegvíz miatt a fuvókák jó kis baktérium- gomba- és vírustelepek. Azóta messziről elkerülöm.

Én ennek tudatában döntenék a helyedben. Természetes vizek a legjobbak.

2021. ápr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
MIért lett lepontozva az első?
2021. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

En is egy jó kis fertőzést kaptam a jacuzziban egy nyaraláson. Azóta közelébe se teszem a lábam.


Illetve nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy természetes vízbe féléves kor után (Velencei tó partján lakunk), ilyen uszodaszerű, klóros vízbe (tudom a jacuzzi nem az, csak írom) 1éves kor után.

2021. ápr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!