Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos baba székletében...

11 hónapos baba székletében sötét darabok?

Figyelt kérdés

Babám hozzátáplálás óta (vagyis nem rég ütött be nálam, hogy ez vajon normális e) szóval a napi székletében sötét darabok vannak (nem banán után) Napokban megyünk védőnőhöz, ott is megkérdezem de addig kiváncsi vagyok másnál is így van e?

Reggelire általában tk toast kenyeret eszik héj nélkül vajjal esetleg párizsi vagy virsli stb, délben rendes ebédet eszik velünk, délután gyümi vagy pici “szendvics” sajt ilyesmi, vacsira pedig tápszer.

Egyébként jó kedvű, tele energiával. Mindig tudom, ha éppen kakil de nem gondolom, hogy ez fájdalommal járna neki.

Szóval mit gondoltok?

Köszönöm



2021. máj. 12. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondanék a tk kenyér nem javasolt babáknak, járj utána miért.


A sötét darab lehet bármi amit nem tudott megemészteni, de persze lehet bajos is, beszélj orvossal, védőnővel.

2021. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen utána nézek! Szerencsére azért nem tömtem tele vele, valamiért az gondoltam jobb/egészségesebb lesz mint a fehér kenyér. Ezek szerint sajnos tévedtem :(
2021. máj. 12. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod mi jutott eszembe? Nekem is szokott lenni sötétebb rész a székletemben, ha vastablettát veszek be. Nem kap étrendkiegészítőt amiben vas van?


A tk kenyéren meg ne keseregj, a legjobbat akartad adni a gyereknek, és a csapból is az folyik hogy az milyen tuti.

2021. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!