Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan meg szülöm az első...

Hamarosan meg szülöm az első gyermekem viszont nem tartom meg ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A férjemmel végetért a házasságunk, amikor ez történt már terhes voltam az elválás jelenleg is folyik. A férjem nem szeretné a babát és én sem ezért szülés után örökbe adom. Ettől rossz ember vagyok?

#baba #fontos #Örökbaadás
2021. máj. 15. 01:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
18%

Elmondaná valaki mi a gond a 3as kommentemmel?

Melyik részét kifogásoljátok?

2021. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
75%

#11: mondjuk ezért


Azt nem írtad hogy pl magyarok vagytok e vagy romák,mert a "nagyon fognak neki örülni" azért nagyban függ ettől.


A legtöbb cigány vagy beteg gyerek nem kell senkinek. Az árvaházban meg nem lehet olyan jó.



Azt meg se kérdezem hogy miért nem védekeztél, gondolom akkor sem volt már jó a kapcsolat.

2021. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
68%

12

Olvass utána hivatos helyen. Az újszülött egészséges fehér babák a legkelendőbbek.


Ez nem rasszizmus. És az is tiszta gondolom hogy egy beteg gyereket, pl fogyatékos, autista stb nem fognak kapkodni utána.


A vedekezes meg alap dolog ha nem akarsz gyereket, nem még ha válófélben vagy.

2021. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Milyen gyereket akarsz-nàl olvasd el

2021. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
69%
#11 és ha véletlenül roma akkor azzal mi a gondod? Gondolod roma házaspárok nem várnak örökbefogadásra csak "fehérek"?
2021. máj. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Olvass utána hivatos helyen. Az újszülött egészséges fehér babák a legkelendőbbek.



Ez nem rasszizmus. És az is tiszta gondolom hogy egy beteg gyereket, pl fogyatékos, autista stb nem fognak kapkodni utána.



De, fognak. Mivel kevés örökbeadható újszülött van, és sok várakozó, így minden babának találnak szülőt. Az idősebb gyerekeknek nem egyszerű, ott már többen válogatnának, de egy újszülött, hacsak nem olyan súlyos a fogyatékossága, hogy állandó kórházi kezelést igényel, szinte azonnal másik családhoz kerül.

2021. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
56%

16

Hát tőlem gondolhatod ezt.

A sratisztika nem ezt mutatja.

Sokan a sajátot is elvetetik ha felmerül a tartós betegség.

Azt ugye te sem gondolod komolyan hogy ha van egy beteg gyerek akit pl élete végeig pelenkázni kell mert tolószékezni, azért is kapkodnak..?



15

Olvasd el hogy mi a gondjuk az embereknek a roma gyerekekkel.



Egyebként az én párom néger, tényleg nrm vagyok rasszista, nem tudom miért engem támadtok.

2021. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
18%

Azt ugye te sem gondolod komolyan hogy ha van egy beteg gyerek akit pl élete végeig pelenkázni kell mert tolószékezni, azért is kapkodnak..?


de egy újszülött, hacsak nem olyan súlyos a fogyatékossága, hogy állandó kórházi kezelést igényel, szinte azonnal másik családhoz kerül.


Értő olvasás? Luxus???

2021. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
82%

18

😀🤦‍♀️🙋‍♀️

2021. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
68%
17! Igen, a "magyar" családok nem kapkodnak a roma gyerekekért de egy roma örökbefogadó pár igenis biztosan nagyon nagyon örülne egy roma babának.
2021. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!