Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan meg szülöm az első...

Hamarosan meg szülöm az első gyermekem viszont nem tartom meg ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
A férjemmel végetért a házasságunk, amikor ez történt már terhes voltam az elválás jelenleg is folyik. A férjem nem szeretné a babát és én sem ezért szülés után örökbe adom. Ettől rossz ember vagyok?

#baba #fontos #Örökbaadás
2021. máj. 15. 01:06
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Egy magam nem tudnám felnevelni, sajnos nem állok jól anyagilag.
2021. máj. 16. 16:10
 32/40 anonim ***** válasza:
96%

Tehát maradjon a gyerek az anyjával?

Szuper. Aztán majd ha anyukának nem lesz pénze pelenkára vagy gyógyszerre, akkor mindenkinek nagyon jó lesz...

2021. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
34%

32

Ebben igazad van.


Másik oldalról ki tudja amúgy is hogy alakul a gyerek élete.

De tegyük fel higy szerető szőkhöz kerül, lelkileg biztis hogy meg fogja viselni hogy a saját szüleinek nem kellett és csak úgy lemondott róla

2021. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
96%

33!

Benne van a szövegben hogy a kérdező sem szeretné a gyereket. Tehát ha megtartaná mégis a babát akkor sem megfelelően ellátva sem szeretve nem lenne ez a baba.

Szerintem ez nagyobb lelki teher lenne neki.

2021. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
12%

Igen, nem akarja.


Kérdezem én, mi a francért nem lehetett védekezni?

Felnőtt emberekről beszèlünk, nem egy 15 évesről.

És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy megeseik az ilyen...meg utólag könnyű okosnak lenni.


Vagy gondoltad kedves kérdező, hogy a gyerek miatt majd veled marad a férjed, csak fordítva sült el a dolog?



Annyak a gyereknek az élete meg lesz nyomorítva így is úgy is.



Érdekes módon itt majdnem mindenki úgy tesz mintha a kérdező lenne a szegény áldozat a történetben és magasztalja amiért ilyen felességteljes döntést hoz...

Közben a többi kérdésnél a 16 évesnek a fejét lestedik, amiért nem volt esze védekezni.

2021. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezem én, mi a francért nem lehetett védekezni?


Lehet,hogy tervezték, de változott a dolog, és már nem akar ehhez az emberhez semmilyen módon kötődni. Lehet, hogy megverte, megcsalta, kisemmizte... El tudok képzelni olyan okot, hogy valaki inkább a gyerekéről is lemond, hogy semmi ne kösse az exhez. Másrészt írta, hogy egyedül nem tudná eltartani, felnevelni.


Ha már az abortusz idejéből kicsúszott, az örökbeadás a legjobb választás.

2021. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
21%

És ez a fogantatás utáni napon kezdődőtt valószínűleg.

Ugyan már

2021. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a részleteket, így ebbe nem is mennék bele, viszont szerintem nem vagy rossz ember. Ezek szerint a legjobbat akarod neki, mert veled nem lenne az élete az. Gyűlölettel nevelnéd fel valószínűleg, így pedig szerető családra lelhet. Legalább az esélyt megkapja egy normális életre. Én speciel nem ítélnélek el ezért. Hány ember van aki megszüli, majd hagyja éhen halni a csecsemőt stb.... na ők nagyon rossz emberek!!
2021. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

35!

Teljesen igazad van, nem védekeztek megfelelően. De a probléma adott, attól mert kesergünk hogy mi lett volna ha, még nem fog történni semmi.

Most már meg kell próbálni megoldani a helyzetet.

2021. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
67%

Barátnőm is örökbe akarta adni a babát, már tudta a kórház, a hivatalok, szülés után egyből el is vitték tőle, barátnőm teljesen úgy gondolta hogy biztos örökbe adja így semmit nem vett neki, aztán szülés után meglátta és megszerette és nem adta oda. Már a szülők is megvoltak

Volt egy nagyobb procedúra, meg többet járt a védőnő mint kéne, volt pszichológiai vizsgálat többször is.

Most boldogan neveli, már az új párjával, szerényen de boldogan. Tervben a második.

Van ilyen is..

2021. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!