Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tehetek vajat,...

Mikortól tehetek vajat, hagymát, pici sót. A főzelékébe? Mert így csak párolt zöldség turmixolva. Jobb íze lenne, nem? Most 7 hónapos.

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem ismeri a só és a cukor ízét nem is hiányzik neki. Hagyd hogy élvezze az ételek saját ízét a baba. Szerintem minél később sózol annál jobb neki.
2008. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is felesleges! csak mi vagyunk hozzászokva a mesterséges ízesítésekhez,neki nincs rá szüksége,ráadásul vajra,sóra nincs is szüksége a szervezetének! hagyma hiánytól sem lesz baja :)
2008. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos koról a főzelékbe tenni kell egy kávéskanálnyi zsiradékot a zsírban oldódó vitaminok miatt!ez lehet margarin,olaj!
2008. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen a vitaminok miatt kérdeztem én is.Köszi mindenkinek.Sót meg amiatt,hogy a bébiételekben is van ,gondoltam fél csipetnyi nem árt,de tényleg felesleges.
2008. dec. 7. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem védőnő mondta, hogy kicsit nyugodtan sózzak, cukrozzak. Sóznom muszáj, mert másképp nem eszi meg a lányom a főzeléket.
2008. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!