Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jól választottam?...

Szerintetek jól választottam? Kisfiamnak vennék etetőszéket és erre esett a választásom. Mi a véleményetek róla? Van esetleg valakinek ilyen? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 24. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilesmi van.most másfél éves és mindig nagyon jo.Sokáig kitudja használni és stabil nem borul ki belöle.Szerintem szuper ez az etettöszék.Nekünk bevált.jo babázást.
2010. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen idős babának vetted?
2010. aug. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt mindegy az, hogy 5 pontos öve legyen. Szóval ehhez ragaszkodtam, na meg a levehető tálca.

Viszont olyan mákom volt, hogy használtan vettem egy ilyet, hogy:

levehető tálca (dupla tálca)

5 pontos öv

állítható ülés

állítható magasság

összecsukható

nem pvc az ülés és szivaccsal letörölhető (viaszkos vászon féle)

cumisüvegtartó (ez nem érdekelt)

lábak közt kicsúszásgátló

szóval minden ami kell, nagyon jó áron szereztem be, fele annyiért, mint amennyibe ezek kerülnek.

Szóval összegezve nálam első helyen állt az 5 pontos öv!

2010. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekünk is primi sogni van,de nem ez a fajta.nekem az volt a fontos,hogy dönthető legyen,dupla tálcás,ami levehető,állítható magasság és ötpontos öv.De ha már ülni tudó babának veszed,akkor jó ez a fajta is.
2010. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 hónapos kisfiamnak venném.Nekem a dönthető háttámla nem olyan fontos már.Ennél olcsóbbat meg nem találtam.
2010. aug. 24. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi olyat kaptunk ami fából van. Én nem vettem volna olyat, de ha már kaptuk akkor használjuk. Szerintem jól néz ki amit belinkeltél.
2010. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!