Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejallergia-gyanús babának...

Tejallergia-gyanús babának adnátok olyan terméket, aminek a csomagolásán az szerepel, hogy tejet és tojást is felhasználó üzemben készült, vagy nyomokban tartalmazhatja ezeket?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.Igaz en mar nem vagyok baba(sajnos),de tejallergiam van es en meg szoktam enni amire fel van tuntetve amit leirtal,de semmi bajom tole.Szerintem ezt csak azert irjak ra,ha megis barkinek barmi baja esne,akkor ne perelhesse be a ceget,mert ok figyelmeztetek ra!Szerintem kis mennyisegben probald meg eloszor es ha semmi baja nem lesz tole,akkor nyugodtan eheti.

Szep napot.Udv.egy 10 eves nagyfiu es egy 2 eves kislany anyucija!:-)

2010. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, adok neki pl durumtésztát (zacsira rá van ez írva). Nem is tudom, találni e olyan terméket, amire biztosamituti nem írják rá, pont amiatt, amit az első válaszoló írt.
2010. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!