Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki arc nélkül posztol képet a babájáról? Tehát el van fordulva, csak a haja látszik. Ez belefér?

Figyelt kérdés
2021. máj. 28. 09:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%

azt, hogy semmi értelme.

Vagy mutassa meg, vagy ne.

2021. máj. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Mire jo?
2021. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
75%

Semmi értelme, és a legtöbb embert nem is érdekli így se, úgy se.

Pl amit Dombi csinál, én már falra mászok tőle, pedig őt bírtam eddig

2021. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen megmutatná, legszívesebben minden másnap posztolna egy képet, mert számára ő a leggyönyörűbb, legcsodálatosabb a Földön (na ilyen ismerősöm is van, ez még idegesítőbb szerintem), ugyanakkor félti a visszaélésektől, esetleg a jogaitól.


Tudom, ez hülyeség, mert valójában senki nem látja olyan szépnek, mint én, sőt a legtöbben le se szarják. De vannak irigyek is, akiknek olyan jó lenne az arcába dörgölni. :D ezért ki szoktam tenni párhavonta egy olyan képet, amin nem látszik az arca, hanem csak ahogy medencézünk, vagy kutyázik, tehát nem csak ő maga van rajta. Ez így gáz nagyon, álljak le? Most így jobban belegondolva, lehet hogy igen :D

2021. máj. 28. 10:07
 5/38 anonim ***** válasza:
83%
Mármint a fürdőruhás teste oké, de az arca tabu?
2021. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Benne van a vízben, a teste sem látszik.
2021. máj. 28. 10:10
 7/38 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem mi értelme ennek. Nem kell mindennap 3 képet feltenni róla de ha pár havonta 1 kikerül amin ő is látszik/ ő van rajta azzal szerintem nincs baj. Már ha normálisan van rajta és nem épp félpucéran rohangál vagy ilyesmi.

Vagy most jelenleg aki a jogokkal jön attól fél hogy amikor a gyerek nagyobb lesz feljelenti mert volt róla fent kép amin látszik az arca vagy mi? Biztos pont az fogja érdekelni :D

2021. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
68%
Hát sztároknál megértem, nem akarják, hogy visszaéljenek a gyerek fotóival, felismerják az utcán, iskolában ciki legyen nekik. De Facebookon azért az ismerőseim olyanok, akikkel, ha összefutok az utcán, nem húzom rá a vödröt a gyerekem fejére. Meg hová élne vissza vele általános iskolából Kovács Jóska...? Én fellengzősködésnek érezném, vagy mutassa meg a gyerekét valaki, vagy egyáltalán ne.
2021. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

Irigyeknek az arcába dörgölni a gyerekedet??

Mire irigyek? Hogy gyereked van? Ha valaki arra irigy, hogy másnak gyereke van, az vágyik rá, de nem jön össze. Ha annyira boldog vagy, miért nem sajnálod őt? Miért akarod még jól meg is túráztatni? Vagy nem erről van szó, ez csak kicsinyes bosszú valami régi sérelemért, és te most végre fel tudsz mutatni... ööö, egy gyereket? Akinek az akármilyen fotóit erre használod? Nem szégyelled magad?

Amúgy mindenki olyan képeket rak ki, amilyeneket akar. Én csak a gyerek kicsinyes célokra használását vetem meg. Annál nincs nevetségesebb.

2021. máj. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezek teljesen okés képek!


Nem az arca miatt posztol senki, hanem élményt oszt meg(ami lehet mosoly is pl).


Nekem van olyan fotóm, amin csak az árnyékunk látszott, sokàig az volt a borítóképem, jelzés volt csak, hogy ketten vagyunk.


Gyönyörű gyerekem van, de sosem osztogatom róla a képeket, egy két rokonnam küldök át néha egyet egyet, azon sem mindig látszik az arca:)


Mondjuk én tudom, hogy nem csak én látom szépnek.

2021. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!