Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos baba eddig fordult...

4,5 hónapos baba eddig fordult oldalra. Vigyem fejlesztésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


4,5 hónapos babám eddig elfordult az oldalára, bár inkább csak az egyik irányba. Az utóbbi napokva pedig lerakom és semmi. Hanyatt elvan, nem mozgolodik. Nyúl a játékokért és ennyi. Hason kiemeli magát szépen, nyúl a játékokért, játszik, de mostanában abba is elfárad. Rá nézzen mozgásfejlesztő? Hétfőn arra gondoltam kérek idő pontot


2021. máj. 29. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Sokan nagyon túl aggódják ezt a dolgot. Ha eddig forgott akkor tud forogni. Van, hogy hetek is kimaradnak ameddig újra csinálják. 4.5 hónapos! Mit vársz tőle? Forogjon egész nap? Nyugodj meg. Nincs annak a gyereknek az ég világon semmi baja.
2021. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, 29 éve tudok járni, de az utóbbi napok frontjai közt még én sem szívesen mászkálok, ha nem kéne foglalkozni a gyerekekkel, állatokkal és a kerttel, fetrengenék egész nap. 😄 Nem kell fejlesztés, semmi baja a babádnak.
2021. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Majd folytatja.
2021. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!