Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó-e szájpenészre a chamomilla...

Jó-e szájpenészre a chamomilla homeos bogyó?

Figyelt kérdés
4 hónapos babámnak kijött a szájpenész.Használni fog neki a chamomilla és ha igen milyen hígításút vegyek és hányszor adhatok?
2010. aug. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Boraxos ecsetelő kell rá. Párszor áttörölgeted boraxos gézzel és elmúlik. Ha szoptatsz, akkor a cicidet is kell kezelni, meg nézni kell, hogy a popsiján is kijött e.
2010. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy picikét pirosabb a feneke. Ez is attól lenne?
2010. aug. 24. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Lányomnak 2 szer volt szájpenésze, borax-glicerint használtam neki, a popójára pedig írt a doki boraxos krémet. Hamar rendbejött, minden szoptatás előtt kzeltem a száját,nyelvét és a cicimet is. Ha cumizik vagy cumisüvegezik akkor azokat is kell kezelni naponta, minden használatnál. A chamomilla erre nem jó!!! Van más homeopátiás szer, de mellette kezelni kell a tüneteket.

Pl:

[link]

[link]

[link]

2010. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!!!!!! :-))))
2010. aug. 24. 22:07
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma megvettem és elkezdtem adni a Borax 5 CH homeos bogyót is a Drágámnak. 2x1 golyót kell feloldani kiskanálnyi vízbe.Remélem használni fog.

2010. aug. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!