Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú cipőt érdemes...

Milyen márkájú cipőt érdemes venn egy állni tudó lépegető, de még egyedül nem menő babának? Puhatalpú az biztos.

Figyelt kérdés
Elephantent ismerem,más olyan márka van ami jó minőség,és tényleg egészséges a kis lábacskáknak? Budapesti bolt címet is kérhetnék? Köszönöm előre is!
2010. aug. 24. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi Superfit cipőt vettünk, ugyanitt tart a járásban a kisfiunk, tehát még egyedül nem megy 2-3 lépésnél többet.

Szerintem nagyon jó cipő, de ez is elég drága.

2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
J, nem Budapesten vettük.
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmilyent! Jobb,ha nincs semmi a lábán,legfeljebb zokni. Nincs olyan cipő,ami ebben a korban egészséges lenne,mégha így hirdetik is. Addig nem kell cipő,amíg nem tud biztosan járni,akkor is csak az utcára.
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: nem szeretném zokniban levinni a játszótérre.
2010. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Falcon, "kifejezetten első lépés cipő".
2010. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na hát igen,játszótérre kéne,mert ott is mászik,feláll,összel meg nem fogom csak zokniba lerakni veséje meg le van tojva???
2010. aug. 24. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Linea, Siesta
2010. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én lánykámnak is Superfit van.Ezt kimondottan első cipőnek ajánlották nekünk is.Amúgy pedig a Pólusban vettük. :)
2010. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van

2010. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak akkor vettem neki, amikor elindult, Siestát. Előtte csak kocsiszandált vettem neki az Auchanban valami gagyit, mert már untam, hogy a BKV-n mindig beszóltak, hogy szegény gyereknek nincs cipője. Nincs értelme míg el nem indul, hadd tapicskoljon csak mezítláb, mi ha mentünk vhova, úgyse tettük le, mert még nem ment, max. a szőnyegre, oda meg nem kell cipő.
2010. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!