Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedés közben szemhéj...

Növekedés közben szemhéj befordulás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Semmi baja nem volt a picinek, nemrég kezdett befordulni az alsó szemhéja és már kezd hozzáérni a szempillája a szeméhez. Most lesz 3 hónapos. Csak az egyik szeménél van ez. (Ott lehet még el van kicsit záródva a könnycsatorna is.) A másik szemén már nem. Könnyezni igazából mindkettővel tud, csak az egyikkel jobban. Tudom orvos, de egyenlőre nem tudtak időpontot adni, egyetlen orvos lesz aki fogad ilyen picivel, leghamarabb júliusban, ezért szeretnék tapasztalatokat kérni. Köszönöm.

2021. jún. 2. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj magánklinikára. Szerintem ne várj júliusig!

A befelé forduló szemhéj erős irritációt okoz. Ha eléri a szempilla a szemét, meg is vakulhat!


Tudom, hogy rossz példa, de ilyen tünetekkel még egy kutyát is azonnal megműtenek, nemhogy egy gyereket...

2021. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen keresek orvost, csak engem is műteni kell közben mihamarabb, szóval már tényleg nem tudom hol áll a fejem...
2021. jún. 2. 17:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve mos tkell mennünk státuszra szóval inkább kérek sürgősségi beutalót.
2021. jún. 2. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Au, ti szegények... Gyógyuljatok meg mihamarabb!!
2021. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!