Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. Héten harántfekvés?

27. Héten harántfekvés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A babám minden egyes ultrahangon harántfekvésben volt, ahogy most is. Doki halkan megjegyezte, hogy jó lenne most már irányba állnia a kisasszonynak. Ugye még bőven befordulhat?



2020. dec. 15. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van még ideje. Nekem is azt mondta a doktornő ebben az időszakban, hogy még ne aggódjak azon, hogy fekszik.
2020. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden uh alkalmával faros volt, végülis az is maradt úgyhogy császármetszés.Az orvosom csak a 36.hét után mondta először, hogy most már nem valószínű, hogy befordul, főleg a méretei miatt.Igaza lett.Szerintem nálad azért még bőven van idő arra ,hogy beforduljon.Szurkolok.
2020. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

A kislányom apától örökölte, hogy picike, kisebbek is a méretei már (19. héten még stimmelt), a súlyát 843 grammra becsülték.

2020. dec. 15. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bőven


30. Hét reggel harànt volt, délutánra Irànyba került.


/ éreztem azt is amikor befordult, de vizsgálatom volt reggel és du. Is/



Másik babánál a 32. Hétre fordult be..

Ott a 31. Héten volt nagy mocorgás, hasformaváltozás.

Nála rövid volt a köldökzsinór, mégis befordult.

2020. dec. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

38.hèten fordult be a babàm, csàszàr előtti napi UH-n vettèk èszre :)

Spinningbabies-en vannak gyakorlatok, hogy segìts neki.

2020. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 28. héten fordult be.
2020. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a tanácsot, nem hallottam róla :) Jövő héten megyünk 5D babamozira, meglátjuk akkor hogy fekszik, hátha úgy dönt, hogy megmozdul :D
2020. dec. 16. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!