Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Szülők! Kb. hány...

Kedves Szülők! Kb. hány hónapos/éves kortól játszanak a gyerekek a homokozós formákkal? Érdemes 1 éves szülinapra homokozós szettet venni, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)
2021. jún. 3. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk volt mikor a kissebbik 1 éves volt , ha ő is játszott ott voltam mellettük nehogy ki essen a homokozbol vagy meg üsse magát,nagyon élvezte már akkor de nem igazan tudta meg hogyan "kell" használni, inkább csak turta a homokot és a markában tartotta majd ki szórt :) azóta 1 éves és 7 hónapos , már sokkal ügyesebben játszik próbálgatja formából ki önteni.
2021. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb játszón nézd meg érdekli e a homok a fiam 2 múlt, de max 2 percet homokozik akkor is csak lapától.
2021. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi Nektek :) szerintem is csak lapátolna, a homokot a szájába :P
2021. jún. 3. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Első szülinapjára kapott homokozót, homokozó játékokat a fiam. Egyből játszott velük, de csak pakolgatta, eltemette, ilyeneket. De lekötötte már. Szájába sosem vett homokot.

Most 2 éves (2hónapos) képes órákat eljátszani benne, és most kezd el kb formákat építeni

2021. jún. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi is most kaptunk egy homokozót. Vettem játékokat is hozzá viszont homokot még nem. De kíváncsi vagyok, hogy tetszik-e neki.
2021. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Én nem vennék formát, majd jövőre.
2021. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy játszik már 1 évesen, de ga te mutatod neki hogy kell, miket lehet a formából, vodorbol kiontve epiteni egymásra stbszt is nagyon elvezi. Lspstol, gereblyez már egy egy éves boven. Persze ha latott már ilyet vagy van vele foglalkozva igy is, kertben, mutatva neki.
2021. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a kommentet, mentek a zöld kezecskék 😉😊

Lehet beruházunk akkor egy homokozós játékra, remélem élvezni fogja 😍

2021. jún. 3. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!